Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 14:05      4°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Κώστας Ανδριανός θα διευθύνει το παιχνίδι της 20ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Ατρόμητο και την Αναγέννηση Πατρών. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2 (3.30 μ.μ.)
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.
Δημ. Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Διαγόρας, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Πήγασος, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Θύελλα Πατρών, Χρονάς.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Θύελλα Αιγίου, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Αναγέννηση Πατρών, Ανδριανός.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Αρης, Ρηγόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2 (3.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Κεραυνός Μιτόπολης, Νταβλά.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Ποσειδών, Βαβίλης.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Πάτραι 2008, Καμζόλας.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αχαιός, Καλύβας.
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα - Αναγέννηση/Αίας, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Μέγας Δικέφαλος, Σπηλιωτόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Παναχαϊκός - Τριταιικός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Εγλυκάδας, Τιμολέων.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Δίας - Λιμνοχώρι, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Ολυμπιακός Πατρών, Πετρόπουλος.
Γηπ. Αρλας, 3.30 μ.μ.: Αρλα - Φωστήρας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Θέα, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πάτρα 2005 - Αστέρας Τέμενης, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Δαβουρλής, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Λουσικών, 3.30 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Ατρόμητος Λάππα, Τσιρίνης.
Γηπ. Πέττα, 3.30 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Πρωτέας, Καμζόλας.
Γηπ. Ισώματος, 3.30 μ.μ.: Πείρος - Καμίνια, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Αρόη - Ηρακλής Πατρών, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Δάφνη - Ανω Καστρίτσι, Κούσης.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Αυτόνομη - ΑΠΣ Πάτραι, Τσούτσης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Πήγασος Πατρών, Αναγνωστόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Γαλήνη, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Πυρσός - Δόξα Πατρών, Βαβίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Ψηλαλώνια - ΑΕ Αρόης, Κουρτέσης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12.30 μ.: Αχαϊκός - Πετεινοί, Καραβασίλης.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Ζαβλάνι - ΑΕΚ Πατρών, Αρκουμάνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεΐκων, 12.30 μ.: Λύκοι Διακοπτού - Δάφνες, Ζαρκάδας.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Φλόγα Ροδιάς, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Σκεπαστό, Γιαννέας.
Γηπ. Αιγείρας, 3.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Σπάρτακος, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παπαπαύλου.
Γηπ. Πλαστήρα, 3.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Παπάδης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3.30 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου - Φοίνικας, Μέρμηγκας.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [14:05:53]