Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 07:39      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Πρόγραμμα και διαιτητές

Ερασιτεχνικό: Πρόγραμμα και διαιτητές



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Πήγασου με τον Ατρόμητο για την 19η αγωνιστική της Α' Κατηγορίας. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2 (3 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Ακράτα, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Πήγασος - Ατρόμητος, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Αρης, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Αχαϊκή, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Λέων, Χρονάς.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Δόξα Παραλίας, Ανδριανός.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Κεραυνός, Μακρυπόδης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Εθνικός Σαγεΐκων, Γιαννόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Παναχαϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Οβρυάς, 3 μ.μ.: Φωστήρας - Κεραυνός Μιτόπολης, Αναγνωστόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Αχιλλέας Καμαρών, Ντάβλα.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 6 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πάτρα 2005, Τζουανόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Αστέρας Μιντιλογλίου, Σακελλαρίου.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Αρλα, Μέρμηγκας.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Καμζόλας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Θέα - Δίας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Φαραϊκός, Τζαγκαράκης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Πολύτεκνος, Τιμολέων.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Ποσειδών, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 3 μ.μ.: ΑΟ Πάτραι 2008 - Αετός Πατρών, Πετρόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2 (3 μ.μ.)
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πετεινοί - Ψηλαλώνια, Βαβίλης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Θύελλα Αιγείρας, Σπηλιωτόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12 μ.: Σταροχώρι - Πείρος, Τσούτσης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Αίολος Κ. Αλισσού, Δρεμσίζης.
Γηπ. Βραχνεϊκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Δόξα Πέττα, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Ατλας, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Πρωτέας, Γιαννόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Αρόη - Αυτόνομη, Αρκουμάνης.
Γηπ. Βραχνεϊκων, 12 μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αίας Πατρών, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Ανδριανός.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δάφνη, Καραβασίλης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Δρέπανο - Πήγασος Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Αχιλλέας Οβρυάς, Παναγιωτόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεϊκων, 9.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Καλλιθέα, Πίστας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 9.30 π.μ.: Παναχαϊς - Αχαϊκός, Κουρτέσης.
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 9.30 π.μ.: Πυρσός - Ζαβλάνι, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Γαλήνη, Βαβίλης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Σπάρτακος - ΑΕ Αιγίου, Καραγιάννης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Λύκοι Διακοπτού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 3 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - ΑΟ Αβύθου, Πολυγένης.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Δήμος Διακοπτού, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αργυρά, Τσουγκράνης.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Δάφνες, Τσιρίνης.








Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [07:39:26]