Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 16:13      10°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι επιδόσεις της ΝΕΠ στην Ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και στην Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Οι επιδόσεις της ΝΕΠ στην Ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και στην Ημερίδα 9-10-11-12 ετών



Εξαιρετικές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες της ΝΕΠ που συμμετείχαν στην Ημερίδα ορίων αγωνιστικών κατηγοριών και την Ημερίδα 9-10-11-12 ετών, οι οποίες φιλοξενήθηκαν το Σάββατο 30 Ιανουαρίου στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός». Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κολυμβητών-τριών:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1995 50 ΠΡΟΣΘ. 34.48 1η 100 ΠΡΟΣΘ. 1.16.59 1η
2 ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 100 ΥΠΤΙΟ 1.00.25 1ος
3 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 50 ΠΕΤΑΛ. 31.17 4η 200 Μ.Α. 2.37.70 2η
4 ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 200 ΕΛΕΥΘ. 2.16.05 1η
5 ΜΑΡΓΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1998 50 ΕΛΕΥΘ. 30.64 50 ΠΕΤΑΛ. 30.25 2η 100 ΥΠΤΙΟ 1.13.75 3η
6 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2000 50 ΕΛΕΥΘ 27.95 1η 50 ΥΠΤΙΟ 31.09 1η 50 ΠΕΤΑΛ 30.10 1η
7 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. 2000 400 ΕΛΕΥΘ 4.11.80 1ος 50 ΥΠΤΙΟ 27.96 1ος
8 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 50 ΕΛΕΥΘ 25.80 2ος 50 ΥΠΤΙΟ 29.90 2ος 100 ΥΠΤΙΟ 1.04.34 2ος
9 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 100 ΕΛΕΥΘ. 59.91 3ος 50 ΠΕΤΑΛ. 27.88 3ος 200 Μ.Α. 2.30.31 2ος
10 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 29.00 5η 100 ΥΠΤΙΟ 1.12.68 2η 100 ΠΡΟΣΘ. 1.27.16 6η
11 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΣΟΣ 2001 50 ΕΛΕΥΘ 27.31 4ος 100 ΕΛΕΥΘ. 1.01.13 6ος 200 Μ.Α. 2.30.31 2ος
12 ΡΑΚΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 29.16 8η 100 ΥΠΤΙΟ 1.14.00 4η 50 ΠΕΤΑΛ 31.94 5η
13 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 31.41 100 ΕΛΕΥΘ. 1.10.43 50 ΠΕΤΑΛ 34.62 200 Μ.Α. 2.59.14
14 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 28.97 50 ΠΕΤΑΛ 31.61 8ος
15 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 33.80 50 ΠΡΟΣΘ. 45.46 100 ΠΡΟΣΘ. 1.35.28 8η
16 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 100 ΠΕΤΑΛ. 1.15.09 2η 50 ΠΡΟΣΘ. 38.13 4η 100 ΠΡΟΣΘ. 1.25.32 3η
17 ΖΑΜΠΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 29.90 100 ΕΛΕΥΘ. 1.03.17 8ος 50 ΠΕΤΑΛ 33.21 200 Μ.Α. 2.41.42 6ος
18 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2003 100 ΕΛΕΥΘ 1.12.76 50 ΠΡΟΣΘ. 46.27 200 Μ.Α. 2.56.57
19 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 31.56 100 ΕΛΕΥΘ. 1.07.47 50 ΥΠΤΙΟ 34.97 8ος 100 ΥΠΤΙΟ 1.15.56 8ος
20 ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 29.78 100 ΕΛΕΥΘ. 1.06.16 50 ΥΠΤΙΟ 40.52
21 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 100 ΕΛΕΥΘ 1.05.05 50 ΠΡΟΣΘ. 39.61 200 Μ.Α. 2.39.03 5ος
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 1.15.36 4ος 800 ΕΛΕΥΘ 11.31.10 1ος 200 Μ.Α. 3.02.23 2ος
2 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 50 ΥΠΤΙΟ 36.10 1ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.10.47 3ος 100 ΥΠΤΙΟ 1.22.52 1ος
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 200 ΕΛΕΥΘ 2.45.53 2η 50 ΥΠΤΙΟ 39.29 3η 200 ΥΠΤΙΟ 2.58.55 1η
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 200 ΠΡΟΣΘ. 3.16.03 2ος 200 Μ.Α. 2.57.94 1ος 400 Μ.Α. 6.16.78 1ος
5 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 1.11.87 2η 50 ΠΕΤΑΛ 33.83 1η 100 ΠΕΤΑΛ 1.24.16 1η
6 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 37.86 6η 100 ΕΛΕΥΘ 1.17.48 3η 100 ΥΠΤΙΟ 1.26.53 3η
7 ΜΠΙΤΣΗ ΡΑΦΕΛΛΑ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 38.66 8η 100 ΕΛΕΥΘ 1.23.96 5η 100 ΠΡΟΣΘ. 1.50.02 4η
9 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 32.25 1ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.15.10 3ος 50 ΠΕΤΑΛ. 36.00 2ος
10 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 37.56 8ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.17.59 6ος 200 Μ.Α. 3.28.48 3ος
11 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 2.40.12 1ος 50 ΥΠΤΙΟ 39.77 1ος 200 Μ.Α. 2.59.46 1η
12 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 33.66 4ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.17.45 5ος 50 ΠΕΤΑΛ. 44.09 5ος
13 ΜΠΙΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 34.21 3η 100 ΕΛΕΥΘ 1.18.78 1η 50 ΠΡΟΣΘ. 46.66 1η
14 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΗ 2005 50 ΥΠΤΙΟ 47.26 6η 50 ΠΡΟΣΘ. 52.20 4η 100 ΠΡΟΣΘ. 2.04.33 6η
15 ΠΛΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 2.44.17 3ος 400 ΕΛΕΥΘ. 5.44.89 1ος 50 ΠΕΤΑΛ. 35.83 1ος
16 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 1.16.05 4ος 50 ΠΡΟΣΘ. 42.72 1ος 200 ΠΡΟΣΘ. 3.16.65 1ος
17 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ37.71 100 ΠΡΟΣΘ. 1.43.97 2ος 200 Μ.Α. 3.18.31 2ος
18 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 50 ΠΡΟΣΘ. 48.08 3η 100 ΠΡΟΣΘ. 1.43.12 1η 200 ΠΡΟΣΘ. 3.34.99 1η
19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 40.38 3η 50 ΥΠΤΙΟ 49.57 4η
20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΔΩΡΑ 2006 100 ΕΛΕΥΘ. 1.24.51 1η 200 ΕΛΕΥΘ. 3.02.15 2ος
21 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 36.32 1ος 50 ΥΠΤΙΟ 42.59 1ος
22 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 41.67 8ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.28.31 3ος
23 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 36.84 2η 50 ΠΕΤΑΛ 37.24 1η
24 ΔΑΓΡΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 41.44 7ος 50 ΥΠΤΙΟ 58.42 7ος
25 ΚΟΜΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 48.74 50 ΥΠΤΙΟ 51.77 5ος
26 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛ. 2006 50 ΕΛΕΥΘ 38.05 2ος 200 ΕΛΕΥΘ. 3.05.72 3ος
27 ΜΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 2006 100 ΥΠΤΙΟ 1.49.41 5ος 50 ΠΡΟΣΘ. 48.87 1ος
28 ΜΑΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 50 ΥΠΤΙΟ 41.75 1η 200 Μ.Α. 3.37.64 2η
29 ΜΠΙΤΣΗ ΚΟΡΑΛΙΑ 2006 50 ΠΕΤΑΛ. 47.31 3η 50 ΠΡΟΣΘ. 52.68 3η
30 ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006 100 ΕΛΕΥΘ. 1.16.88 1ος 50 ΠΕΤΑΛ 36.45 1ος
31 ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 200 ΕΛΕΥΘ 2.48.27 1ος 100 ΥΠΤΙΟ 1.26.93 1ος
32 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 50 ΥΠΤΙΟ 42.00 2η 100 ΥΠΤΙΟ 1.34.27 1η
33 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 37.39 1ος 100 ΕΛΕΥΘ 1.25.15 1ος
34 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. 2007 50 ΥΠΤΙΟ 46.11 2ος 50 ΠΡΟΣΘ. 55.19 5ος
35 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 100 ΕΛΕΥΘ. 1.28.47 1η 50 ΥΠΤΙΟ 44.99 2η
36 ΛΙΒΑΘΥΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 43.95 1η 50 ΠΡΟΣΘ. 51.87 4η
37 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ 2007 50 ΠΕΤΑΛ. 49.84 2η 50 ΠΡΟΣΘ. 51.16 1η
38 ΣΚΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 35.08 1η 50 ΠΕΤΑΛ 43.78 1η
39 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50.22 5ος 50 ΠΡΟΣΘ. 1.06.95 7ος
40 ΤΖΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 46.91 4ος 50 ΠΡΟΣΘ. 50.85 3ος
41 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ. 2007 50 ΠΕΤΑΛ. 43.81 1ος 50 ΠΡΟΣΘ. 47.27 1ος
42 ΤΖΙΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 1.01.00 8η 50 ΠΡΟΣΘ. 1.01.31 7η
43 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 40.92 2ος 50 ΥΠΤΙΟ 50.35 6ος



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [16:13:25]