Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 23:53      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι συμμετοχές της ΝΕΠ στην Ημερίδα κολύμβησης αγωνιστικών και προαγωνιστικών ηλικιών

Οι συμμετοχές της ΝΕΠ στην Ημερίδα κολύμβησης αγωνιστικών και προαγωνιστικών ηλικιών



Ημερίδα αγωνιστικών και προαγωνιστικών ηλικιών θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο στο κολυμβητήριο Α. Πεπανός» της Πάτρας, με τη ΝΕΠ να δίνει «παρών» με πολυπληθή εκπροσώπηση. Αναλυτικά όλες οι συμμετοχές των «δελφινιών» στη διοργάνωση έχουν ως εξής:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1995 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ. 200 ΠΡΟΣΘ.
2 ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 100 ΥΠΤΙΟ
3 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 50 ΠΕΤΑΛ. 200 Μ.Α.
4 ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 200 ΕΛΕΥΘ.
5 ΜΑΡΓΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1998 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ
6 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2000 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ
7 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. 2000 400 ΕΛΕΥΘ 800 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
8 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ
9 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ. 200 Μ.Α.
10 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΥΠΤΙΟ 100 ΠΡΟΣΘ.
11 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΣΟΣ 2001 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ. 200 Μ.Α.
12 ΡΑΚΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ
13 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ
14 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΕΤΑΛ
15 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΣ 2002 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ.
16 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 100 ΠΕΤΑΛ. 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ.
17 ΖΑΜΠΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ
18 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2003 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΡΟΣΘ. 200 Μ.Α.
19 ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ. 100 ΥΠΤΙΟ
20 ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ
21 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΡΟΣΘ. 200 Μ.Α.
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 800 ΕΛΕΥΘ 200 Μ.Α.
2 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 100 ΥΠΤΙΟ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2004 200 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 200 ΥΠΤΙΟ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 200 ΠΡΟΣΘ. 200 Μ.Α. 400 Μ.Α.
5 ΚΑΝΑΒΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ 100 ΠΕΤΑΛ
6 ΜΑΡΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 100 ΥΠΤΙΟ
7 ΜΠΙΤΣΗ ΡΑΦΕΛΛΑ 2004 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 100 ΠΡΟΣΘ.
8 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ. 200 ΠΡΟΣΘ.
9 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ.
10 ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 200 Μ.Α.
11 ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ 200 Μ.Α.
12 ΜΠΑΖΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ.
13 ΜΠΙΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΡΟΣΘ.
14 ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΗ 2005 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ.
15 ΠΛΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 200 ΕΛΕΥΘ 400 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ.
16 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣΘ. 200 ΠΡΟΣΘ.
17 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2005 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΠΡΟΣΘ. 200 Μ.Α.
18 ΦΛΟΥΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 50 ΠΡΟΣΘ. 100 ΠΡΟΣΘ. 200 ΠΡΟΣΘ.
19 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΔΩΡΑ 2006 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ.
21 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
22 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ
23 ΔΑΓΡΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
24 ΚΟΜΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΕ 2006 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ
25 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛ. 2006 50 ΕΛΕΥΘ 200 ΕΛΕΥΘ.
26 ΜΑΝΟΣ ΑΡΗΣ 2006 100 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
27 ΜΑΡΙΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 50 ΥΠΤΙΟ 200 Μ.Α.
28 ΜΠΙΤΣΗ ΚΟΡΙΝΑ 2006 50 ΠΕΤΑΛ. 50 ΠΡΟΣΘ.
29 ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2006 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤΑΛ
30 ΤΣΑΓΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 200 ΕΛΕΥΘ 100 ΥΠΤΙΟ
31 ΧΡΗΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 50 ΥΠΤΙΟ 100 ΥΠΤΙΟ
32 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 100 ΕΛΕΥΘ
33 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
34 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤΙΟ
35 ΛΙΒΑΘΥΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
36 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΝΙΚΗ 2007 50 ΠΕΤΑΛ. 50 ΠΡΟΣΘ.
37 ΣΚΟΥΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΠΕΤΑΛ
38 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
39 ΤΖΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
40 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ. 2007 50 ΠΕΤΑΛ. 50 ΠΡΟΣΘ.
41 ΤΖΙΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 50 ΥΠΤΙΟ 50 ΠΡΟΣΘ.
42 ΤΣΙΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 50 ΕΛΕΥΘ 50 ΥΠΤΙΟ




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [23:53:32]