Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 17:26      8°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:




Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1 (3 μ.μ.)
Γηπ. Παραλίας: Δόξα - Απόλλων Συνοικισμού, Μακρυπόδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Θύελλα Αιγίου, Χρονάς.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Πανμοβριακός, Καλύβας.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.
Δημ. Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Ακράτα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Πήγασος, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Διαγόρας, Τζαγκαράκης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Απόλλων Εγλυκάδας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Φωστήρας, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα - Πάτραι 2008, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Αχαιός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Αναγέννηση/Αίας, Καμζόλας.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Μέγας Δικέφαλος, Νταβλά.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Λιμνοχώρι, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέτας Μιντιλογλίου - Φαραϊκός, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Αρλας, 3 μ.μ.: Αρλα - Ολυμπιακός Πατρών, Καμζόλας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Παναχαϊκός - Θέα, Ρηγόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Πολύτεκνος - Αστέρας Τέμενης, Πετρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Καλάβρυτα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Αετός Πατρών - Νίκη, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Ικαρος Πετρωτού - ΑΕΚ Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Καλλιθέα - Πυρσός, Τσουγκράνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα: Δάφνες - Φοίνικας Σαλμενίκου, Γιαννέας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: Ατλας - Αίολος Κ. Αλισσού, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Πρωτέας - Ροΐτικα, Τσιρίνης.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Καμίνια, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Ικαρος Λακκόπετρας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Πέττα, 3 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Σταροχώρι, Τσουγκράνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Αίας Πατρών - Αρόη, Καραβασίλης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Δάφνη - Ωλενιακός, Ανδριανός.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αυτόνομη, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι - Αετός Ρίου, Τιμολέων.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - ΑΠΣ Πάτραι, Κουρτέσης.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Ηρακλής Πατρών, Τραγουλιάς.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Δρέπανο, Βαβίλης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Γαλήνη - Πετεινοί, Τσούτσης.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι - Δόξα Πατρών, Χρονάς.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεΐκων, 12 μ.: Λύκοι Διακοπτού - Φλόγα Ροδιάς, Μάρδας.
Γηπ. Προαστείου, 1 μ.μ.: Αργυρά - Αρης Κουνινάς, Κουράτος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Σπάρτακος, Πολυγένης.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αρκουμάνης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Θύελλα Αιγείρας, Σακελλαρίου.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [17:26:17]