Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 11:35      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου



Πλούσιο το πρόγραμμα στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και αυτό το σαββατοκύριακο. Συνοπτικά τα παιχνίδια και οι διαιτητές έχουν ως εξής:




Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1 (3 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Αχαϊκή, Χρονάς.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Λέων Αλισσού, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Διαγόρας, Καλύβας.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Κεραυνός, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Εθνικός Σαγεΐκων, Ανδριανός.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Ατρόμητος, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Αρης, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Θύελλα Πατρών, Μακρυπόδης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Φωστήρας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζουανόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Νίκη Προαστείου - Δόξα Ελαιώνα, Νταβλά.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Δαβουρλής Κ.'92, Καμζόλας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Καλάβρυτα - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Τιμολέων.
Γηπ. Ντα Λουζ, 6 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Πολύτεκνος, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Θέα - Τριταιικός, Παπάδης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Δίας, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φαραϊκός - Αρλα, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Κεραυνός Μιτόπολης, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Βίδοβας, Ρηγόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Πάτραι 2008 - Ποσειδών, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Αετός Πατρών - Πάτρα 2005, Καμζόλας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Αχιλλέας Καμαρών, Πετρόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - ΑΕ Αρόης, Κουράτος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12 μ.: Σταροχώρι - Κρίνος, Πολυγένης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Πείρος, Τσουγκράνης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Καμίνια, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Ατλας, Γιαννέας.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Πρωτέας, Βαβίλης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αίας Πατρών, Παπαπαύλου.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Αρόη - Αχιλλέας Οβρυάς, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Δάφνη, Τσούτσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - Πήγασος Πατρών, Κούσης.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Ανω Καστρίτσι, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Αυτόνομη - Ρωμανός, Πίστας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Μέρμηγκας.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: Πυρσός - Ικαρος Πετρωτού, Καραβασίλης.
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Ζαβλάνι - Καλλιθέα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 9.30 π.μ.: Παναχαΐς - Γαλήνη, Αρκουμάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 9.30 π.μ.: Δόξα Πατρών - Αχαϊκός, Τραγουλιάς.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 12 μ.: Σπάρτακος - Δάφνες, Δρεμσίζης.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Δήμος Διακοπτού, Χρονάς.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Σκεπαστό, Τσιρίνης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Αργυρά, Ανδριανός.
Γηπ. Πλαστήρα, 3 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Λύκοι Διακοπτού, Κομνηνός.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Καπελλάκης.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [11:35:36]