Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 16:07      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου



Ο Νίκος Μακρυπόδης θα διευθύνει την αναμέτρησης της 16ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και την Αχαϊκή. Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1 (3 μ.μ.)
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Απόλλων Συνοικισμού, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Ακράτα, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Πήγασος, Χρονάς.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Δόξα Παραλίας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Θύελλα Αιγίου, Τιμολέων.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Αχαϊκή, Μακρυπόδης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Πανμοβριακός, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Θέα, Οικονόμου.
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Φαραϊκός, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Μ. Δικέφαλος, Καλύβας.
Γηπ. Αβύθου: Αναγέννηση/Αίας - Πάτραι 2008, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα - Πάτρα 2005, Τζουανόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Δίας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Απόλλων Εγλυκάδας, Καμζόλας.
Γηπ. Αρλας, 3 μ.μ.: Αρλα - Απόλλων Βίδοβας, Βαβίλης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός - Δόξα Χαλανδρίτσας, Μακρυπόδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 12 μ.: Ποσειδών - Νίκη, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Πολύτεκνος - Καλάβρυτα, Σακελλαρίου.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Αστέρας Τέμενης, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αετός Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1 (3 μ.μ.)
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πετεινοί - ΑΕΚ Πατρών, Τρίγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Πατραϊκή - Παναχαΐς, Ασπρουλόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα: Δάφνες - Θύελλα Αιγείρας, Ζαρκάδας.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου - Φλόγα Ροδιάς, Τσουγκράνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: Πρωτέας - Αίολος Κ. Αλισσού, Καραγιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Καμίνια - Ατρόμητος Λάππα, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Πείρος - Ικαρος Λακκόπετρας, Πολυγένης.
Γηπ. Πέττα, 3 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Διαγόρας 2010, Κούσης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Ανω Καστρίτσι - ΑΠΣ Πάτραι, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Αετός Ρίου - Ωλενιακός, Τραγουλιάς.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Δρέπανο - Ηρακλής Πατρών, Κουρτέσης.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Αίας Πατρών, Τσούτσης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Ζαβλάνι, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ψηλαλώνια - Αχαϊκός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Πυρσός, Τσιρίνης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - Δόξα Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεΐκων, 12 μ.: Λύκοι Διακοπτού - ΑΟ Αβύθου, Σταυρόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - ΑΕ Αιγίου, Κομνηνός.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Σπάρτακος, Παλαιολόγος.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Αρης Κουνινάς, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Αργυρά - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Τιμολέων.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [16:07:22]