Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 03:14      10°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Χρήστος Σπηλιωτόπουλος θα διευθύνει τον αγώνα της 12ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Πήγασο και την Αχαϊκή. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12 (3 μ.μ.)
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Απόλλων Συνοικισμού, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Κεραυνός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Λέων, Τιμολέων.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος - Αχαϊκή, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Αρης, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Ατρόμητος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Ακράτα, Καλύβας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Αρλα, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης - Αετός Πατρών, Ντάβλα.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Νίκη, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Μέγας Δικέφαλος - Καλάβρυτα, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Δίας, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Θέα - Αστέρας Μιντιλογλίου, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Απόλλων Βίδοβας, Λάμπρου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Φαραϊκός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός - Κεραυνός Μιτόπολης, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φωστήρας - Παναχαϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 3 μ.μ.: Αρης Κ. Αχαΐας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τσουγκράνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Πολύτεκνος, Βαβίλης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Δόξα Ελαιώνα, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Πάτρα 2005, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Ποσειδών, Αθανασόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Παναχαΐς - Καλλιθέα, Πίστας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Καμίνια - Πρωτέας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Αλισσού, 3 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Διαγόρας 2010, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Ικαρος Λακκόπετρας, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Πείρος, Καραβασίλης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Δόξα Πέττα, Ρηγόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αρόη, Τσουγκράνης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι - Πήγασος, Κουρτέσης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Αυτόνομη, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ρωμανός, Ανδριανός.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Τραγουλιάς.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Δρέπανο - Δάφνη, Παναγιωτόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Ψηλαλώνια, Τιμολέων.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 9.30 π.μ.: Πατραϊκή - Γαλήνη, Τσούτσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Δόξα Πατρών, Πετρόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Σπάρτακος - Αργυρά, Βαβίλης.
Γηπ. Κουνινάς, 12 μ.: Αρης Κουνινάς - ΑΕ Αιγίου, Κομνηνός.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - ΑΟ Αβύθου, Σαμαρτζής.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Λύκοι Διακοπτού, Τσιρίνης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Δάφνες, Δρεμσίζης.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Γιαννέας.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Δήμος Διακοπτού, Παπαδόπουλος.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [03:14:35]