Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 07:21      0°-11° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου



Πλούσιο και αυτό το σαββατοκύριακο το πρόγραμμα των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα. Αναλυτικά έχει ως εξής:







Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Διαγόρας, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Πανμοβριακός, Χρονάς.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης - Αναγέννηση Πατρών, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Θύελλα Αιγίου, Λάμπρου.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Θύελλα Πατρών, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Πήγασος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Ακράτα, Τζαγκαράκης.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Λιμνοχώρι, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Αχιλλέας Καμαρών, Καλύβας.
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Αναγέννηση/Αίας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Πάτραι 2008, Ντάβλα.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας - Ολυμπιακός Πατρών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Φωστήρας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Αρης Κ. Αχαΐας, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Φαραϊκός, Καλύβας.
Γηπ. Αρλας, 3 μ.μ.: Αρλα - Θέα, Παπαδης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Παναχαϊκός - Απόλλων Εγλυκάδας, Τζαγκαράκης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Πάτρα 2005 - Νίκη, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Αστέρας Τέμενης, Σακελλαρίου.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Ποσειδών - Αχαιός, Τιμολέων.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Αετός Πατρών - Μέγας Δικέφαλος, Καμζόλας.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Αχιλλέας Οβρυάς - Ηρακλής Πατρών, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Πήγασος Πατρών - Αετός Ρίου, Πίστας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα: Δάφνες - Φλόγα Ροδιάς, Ζαρκάδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12 μ.: Πείρος - Αίολος Κ. Αλισσού, Τρίγκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Πρωτέας - Σταροχώρι, Πολυγένης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Ατλας, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος - Ροΐτικα, Βαβίλης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Καμίνια, Σαμαρτζής.
Γηπ. Πέττα, 3 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Ατρόμητος Λάππα, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - ΑΠΣ Πάτραι, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Αίας Πατρών - Αυτόνομη, Πετρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 μ.μ.: Αρόη - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Τσούτσης.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Δρέπανο, Ανδριανός.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3 μ.μ.: Ρωμανός - Ωλενιακός, Γιαννόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Δόξα Πατρών - Πατραϊκή, Τσιρίνης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ζαβλάνι - Αχαϊκός, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης - Πετεινοί, Κούσης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Γαλήνη - ΑΕΚ Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Δημητρόπουλου, 12 μ.: ΑΟ Αβύθου - ΑΕ Αιγίου, Κουράτος.
Γηπ. Ροδιάς, 12 μ.: Δήμος Διακοπτού - Αρης Κουνινάς, Κουρτέσης.
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Αργυρά - Θύελλα Αιγείρας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Σπάρτακος, Κομνηνός.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό - Φοίνικας Σαλμενίκου, Καπελλάκης.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τσουγκράνης.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [07:21:25]