Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 14:22      4°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου



Πλούσιο και αυτό το σαββατοκύριακο το πρόγραμμα των αγώνων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων. Αναλυτικά τα ματς και οι διαιτητές που θα τα διευθύνουν έχουν ως εξής:




Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Αρης, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Ατρόμητος, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Εθνικός Σαγεΐκων, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Κεραυνός, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Διαγόρας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Λέων, Χρονάς.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Αχαϊκή, Καλύβας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Φωστήρας, Βαβίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Απόλλων Βίδοβας, Σακελλαρίου.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Τιμολέων.
Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα - Αετός Πατρών, Μέρμηγκας.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Πάτρα 2005, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Μέγας Δικέφαλος - Δόξα Ελαιώνα, Αναγνωστόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Τριταιικός, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Παναχαϊκός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Θέα - Κεραυνός Μιτόπολης, Καμζόλας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Χρονάς.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 3 μ.μ.: Αρης Κ. Αχαΐας - Αρλα, Καραβασίλης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Φαραϊκός - Δίας, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: Πάτραι 2008 - Πολύτεκνος, Πετρόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Αναγέννηση/Αίας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Ποσειδών, Γιαννόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Καμίνια, Καπελλάκης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα - Ικαρος Λακκόπετρας, Σαμαρτζής.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Ατλας - Πείρος, Τσουγκράνης.
Γηπ. Αλισσού, 3 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλ. - Δόξα Πέττα, Τσούτσης.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Κρίνος, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Ηρακλής Πατρών - Δάφνη, Πίστας.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 12 μ.: Αυτόνομη - Αχιλλέας Οβρυάς, Παπαπαύλου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Ρωμανός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου - Δρέπανο, Λάμπρου.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός - Πήγασος Πατρών, Κούσης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αίας Πατρών, Κουρτέσης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Πατραϊκή, Τρίγκας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12 μ.: Αχαϊκός - Καλλιθέα, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ζαβλάνι - Ψηλαλώνια, Ανδριανός.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Παναχαΐς - ΑΕ Αρόης, Διονυσόπουλος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Σπάρτακος - Σκεπαστό, Αρκουμάνης.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Ζήρια, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Πλαστήρα, 3 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Δάφνες, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3 μ.μ.: Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου-Αργυρά, Μαρδάς.
Γηυπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Δήμος Διακοπτού, Τιμολέων.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τσιρίνης.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Λύκοι Διακοπτού, Κομνηνός.
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Αρόη - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Χάιδος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων: Πετεινοί - Δόξα Πατρών, Λάμπρου.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [14:22:11]