Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 12:32      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Οι διαιτητές των αγώνων

Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης θα διευθύνει την αναμέτρηση της Αχαϊκής με τη Θύελλα Πατρών. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου και της Δευτέρας έχουν ως εξής:
A' KATΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Απόλλων Συνοικισμού, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Αναγέννηση Πατρών, Χρονάς.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Εθνικός Σαγεΐκων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος - Διαγόρας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός - Πήγασος, Ρηγόπουλος.
Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Θύελλα Πατρών, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αρης, Λάμπρου.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10 (4.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Δίας - Τριταιικός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Παναχαϊκός, Νταβλά.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Απόλλων Εγλυκάδας, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα - Ποσειδών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Πολύτεκνος, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Αστέρας Τέμενης, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δαβουρλής, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Αρης Κ. Αχαΐας, Κούσης.
Γηπ. Αρλας, 3.30 μ.μ.: Αρλα - Κεραυνός Μιτόπολης, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Θέα, Μακρυπόδης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Λιμνοχώρι, Οικονόμου.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Φωστήρας, Σαφαρίκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αχαιός, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Αναγέννηση/Αίας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Πάτραι 2008 - Μέγας Δικέφαλος, Καββαδίας.
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα, 4.30 μ.μ.: Δάφνες - Σκεπαστό, Μάρδας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού, 12.30 μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Ικαρος Λακκόπετρας, Πίστας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Πείρος - Σταροχώρι, Δημόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Πρωτέας - Κρίνος, Καραβασίλης.
Γηπ. Πέττα, 3.30 μ.μ.: Δόξα Πέττα - Καμίνια, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αυτόνομη - Ωλενιακός, Σακελλαρίου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Δρέπανο, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Ανω Καστρίτσι, Βαβίλης.
Γηπ. Κ. Καστρίτσι, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Δάφνη, Κουρτέσης.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3.30 μ.μ.: Ρωμανός - Πήγασος Πατρών, Αρκουμάνης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Γαλήνη - ΑΕ Αρόης, Τσουγκράνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Πατραϊκή, Νίκου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ψηλαλώνια - Πετεινοί, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 12.30 μ.: Αχαϊκός - Παναχαΐς, Παλαιολόγος.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 3.30 μ.μ.: Καλλιθέα - ΑΕΚ Πατρών, Παπαπαύλου.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νικολεΐκων, 12.30 μ.: Λύκοι Διακοπτού - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ζαρκάδας.
Γηπ. Νικολεΐκων, 3.30 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Σπάρτακος, Κομνηνός.
Γηπ. Αβύθου, 3.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Αρης Κουνινάς, Δρεμσίζης.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Φοίνικας Σαλμενίκου, Παπάδης.
Γηπ. Αιγείρας, 3.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά - Φλόγα Ροδιάς, Αθανασόπουλος.
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Ατλας - Ατρόμητος Λάππα, Τσούτσης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Σπηλιωτόπουλος.









Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [12:32:53]