Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 03:44      7°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου



Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων του σαββατοκύριακου και της Δευτέρας έχουν ως εξής:




Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10 (4.30 μ.μ.)
Γηπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού - Πανμοβριακός, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αχαϊκή, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας -Λέων, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Δόξα Παραλίας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Κεραυνός, Μακρυπόδης.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου - Ακράτα, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών - Ατρόμητος Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης Πατρών - Εθνικός Σαγεΐκων, Ρηγόπουλος.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10
Γηπ. Οβρυάς, 4.30 μ.μ.: Φωστήρας - Αρλα, Νταβλά.
Γηπ. Μαζαρακίου, 4.30 μ.μ.: Κεραυνός Μιτόπολης - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Οικονόμου.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4.30 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Δίας, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Πάτρα 2005, Λάμπρου.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Καββαδίας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Θέα - Απόλλων Βίδοβας, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 4.30 μ.μ.: Τριταιικός - Παναχαϊκός, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 4.30 μ.μ.: Αρης Κ. Αχαΐας - Φαραϊκός, Αναγνωστόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Πάτρα 2008 - Καλάβρυτα, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: Δαβουρλής - Πολύτεκνος, Ανδριανός.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4.30 μ.μ.: Ποσειδών - Αχιλλέας Καμαρών, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Αχαιός - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Δόξα Ελαιώνα, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Νίκη Προαστείου, Παπαδόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Δόξα Πέττα, Βαβίλης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Καμαρών, 4.30 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου - Δάφνες, Τρίγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αλισσού, 12 μ.: Αίολος Κ. Αλισσού - Ατλας, Κουράτος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 4.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Διαγόρας 2010, Σαμαρτζής.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Καμίνια - Κρίνος, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Ροϊτίκων, 4.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Πρωτέας, Πετρόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Αρόη, Παπάδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 2 μ.μ.: Δρέπανο - Ρωμανός, Γιαννέας.
Γηπ. Ρίου, 2 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Δάφνη, Τσουγκράνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αυτόνομη, Παλαιολόγος.
Γηπ. Θύελλας, 4.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Αίας Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Αχιλλέας Οβρυάς, Σακελλαρίου.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Πυρσός - Καλλιθέα, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Πατραϊκή - ΑΕ Αρόης, Δρεμσίζης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 2 μ.μ.: Πετεινοί - Γαλήνη, Βαβίλης.
Γηπ. Παναχαϊκής, 4.30 μ.μ.: Παναχαΐς - Ψηλαλώνια, Παπάδης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πλαστήρα, 4.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Αργυρά, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αιγείρας, 4.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - ΑΕ Αιγίου, Κομνηνός.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Σκεπαστό, Τιμολέων.
Γηπ. Καμαρών, 4.30 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ'93 - ΑΟ Αβύθου, Καραβασίλης.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Λύκοι Διακοπτού, Λάμπρου.
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/10
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Τραγουλιάς.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6.30 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Ικαρος Πετρωτού, Τσούτσης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Δόξα Πατρών - Ζαβλάνι, Τσιρίνης.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Σπάρτακος - Δήμος Διακοπτού, Κούσης.
Αγώνες της Κυριακής 18-10-2015





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [03:44:57]