Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 06:46      9°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



O Γιάννης Καλύβας θα διευθύνει το παιχνίδι της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη και τη Θύελλα Πατρών. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A' KATΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10 (4.30 μ.μ.)
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα-Απόλλων Συνοικισμού, Μακρυπόδης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πήγασος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αρης - Θύελλα Πατρών, Καλύβας.
Δημ. Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή - Θύελλα Αιγίου, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αναγέννηση Πατρών, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Πανμοβριακός, Ανδριανός.
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Κεραυνός - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Διαγόρας, Χρονάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Α. Κάνιστρας»: Παναχαϊκός - Λιμνοχώρι, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης - Φωστήρας, Ρηγόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πάτρα 2005 - Μέγας Δικέφαλος, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αστέρας Τέμενης, Κούσης.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Καλάβρυτα, Ντάβλα.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών - Δαβουρλής, Οικονόμου.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Τριταιικός, Τιμολέων.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 4.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Ολυμπιακός Πατρών, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 4.30 μ.μ.: Δίας - Θέα, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Δόξα Χαλανδρίτσας, Ανδριανός.
Γηπ. Αρλας, 4.30 μ.μ.: Αρλα - Απόλλων Εγλυκάδας, Καπελλάκης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 4.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Αρης Κ. Αχαΐας, Διονυσόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 4.30 μ.μ.: Ποσειδών - Αναγέννηση/Αίας, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Πάτραι 2008, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Αχαιός, Καλύβας.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Καμίνια - Ροΐτικα, Καραβασίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 2 μ.μ.: Πρωτέας - Ατρόμητος Λάππα, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ισώματος, 4.30 μ.μ.: Πείρος - Διαγόρας 2010, Γιαννέας.
Γηπ. Κρίνου, 4.30 μ.μ.: Κρίνος - Σταροχώρι, Κούσης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 10.30 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Δρέπανο, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Αυτόνομη - Αρόη, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Ηρακλής Πατρών, Ταξιάρχης.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 4 μ.μ.: Δάφνη - Αετός Ρίου, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4.30 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Ανω Καστρίτσι, Τσιρογιάννης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: Γαλήνη - Παναχαΐς, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 2 μ.μ.: Αχαϊκός - Δόξα Πατρών, Κουρτέσης.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 2 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Πυρσός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 2 μ.μ.: Πατραϊκή - Πετεινοί, Μέρμηγκας.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 4.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια - Αμπελόκηποι, Δρεμσίζης.
Γηπ. «Α. Κάνιστρας», 6.30 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - ΑΕΚ Πατρών, Κουράτος.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 2 μ.μ.: Αργυρά - ΑΟ Αβύθου, Καββαδίας.
Γηπ. Νικολεΐκων, 2 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού - Αρης Κουνινάς, Κομνηνός.
Γηπ. Πλαστήρα, 4.30 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Ζήρια/ΤΑΔ'93, Σαμαρτζής.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Φοίνικας Σαλμενίκου, Πολυγένης.
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Θύελλα Αιγείρας, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Σκεπαστού, 4.30 μ.μ.: Σκεπαστό - Φλόγα Ροδιάς, Παπαχρήστος.
Γηπ. Πλαστήρα, 4.30 μ.μ.: Δάφνες - Σπάρτακος, Τσιρίνης.
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεϊκων, 4.30 μ.μ.: Ατλας - Ικαρος Λακκόπετρας, Τραγουλιάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρϊου, 4.30 μ.μ.: Αίας Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Τιμολέων.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 4.30 μ.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Ωλενιακός, Τσούτσης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 4.30 μ.μ.: Καλλιθέα - Ζαβλάνι, Βαβίλης.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [06:46:21]