Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 02:33      1°-11° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ολα τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (συνεχής ενημέρωση)

Ολα τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων (συνεχής ενημέρωση)



Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής (γίνεται συνεχής ανανέωση):




Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Καλαμάτα - Ηρακλής Ψαχνών 3-0: Κωνσταντινίδης 14', Αθανασόπουλος 80', Παναγιωτόπουλος 82'
Παναρκαδικός - ΑΟ Λεβάντε 2-0: Καδάς 10', Καστριτσέας 47'
Δόξα Ν. Μανωλάδας - Λουτράκι 2-2: Μελετίδης πέναλτι 31', Σωτηρόπουλος 82' - Κωβαίος 2', Μάγκος 75'
Κανάρης - Χαλκίδα 0-0
Βύζας - Παναργειακός 4-3
Αιολικός - Σπάρτη 0-1: Ραχίμ 12'. Κόκκινη: Ραχίμ 90'
ΠΑΟ Βάρδας - Ερμιονίδα 2-2
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Θέα - Παναχαϊκός 1-1: Στεργιόπουλος 21' - Σπανός 3'
Ολυμπιακός Πατρών - Αρλα 2-0: Παλούκης 4', Σταθόπουλος 40'
Απόλλων Εγλυκάδας - Κεραυνός Μιτόπολης 4-1
Φαραϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου 4-0
Αρης Κ. Αχαϊας - Δίας 1-2
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 4.30 μ.μ.: Αχαιός - Δαβουρλής 0-1: Κουκής 27'
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Αχιλλέας Καμαρών 1-4: Λαλιώτης 29' - Κατσαρέλιας 4' 70', Τέρπος 43', Διαμαντόπουλος αυτογκόλ 84'. Στο 12' ο Λαλιώτης έχασε πέναλτι.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4.30 μ.μ.: Καλάβρυτα - Πάτρα 2005 6-2
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 4.30 μ.μ.: ΑΟ Πάτραι 2008 - Δόξα Ελαιώνα 1-3
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Αίολος Κ. Αλισσού - Πρωτέας 1-4
Ικαρος Λακκόπετρας - Πείρος 0-6
Σταροχώρι - Ροϊτικα 0-4
Διαγόρας 2010 - Δόξα Πέττα 1-1
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Πατρών - Ρωμανός 1-1
Ωλενιακός - Δάφνη 4-3
Αετός Ρίου - Ανω Καστρίτσι 2-2
Δρέπανο - Φλόγα Κ. Καστριτσίου 2-0
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Πατρών - Καλλιθέα 3-2
Αχαϊκός - Ψηλαλώνια 6-4
ΑΕΚ Πατρών - Πετεινοί 0-5
Ζαβλάνι - Ικαρος Πετρωτού 0-1
Αμπελόκηποι - Γαλήνη 0-3 α.α.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτακος - Κεραυνός Σελιανιτίκων 5-2
ΑΕ Αιγίου - Δήμος Διακοπτού 0-5
Αρης Κουνινάς - Σκεπαστό 2-2
Θύελλα Αιγείρας - Δάφνες 2-1
Φλόγα Ροδιάς - Φοίνικας Σαλμενίκου 0-1
ΑΟ Αβύθου - Λύκοι Διακοπτού 2-0








Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [02:33:47]