Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 19:11      8°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων (συνεχής ενημέρωση):

Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων (συνεχής ενημέρωση):



Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής (γίνεται συνεχής ανανέωση):




Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Καλαμάτα - Ηρακλής Ψαχνών 3-0: Κωνσταντινίδης 14', Αθανασόπουλος 80', Παναγιωτόπουλος 82'
Παναρκαδικός - ΑΟ Λεβάντε 2-0: Καδάς 10', Καστριτσέας 47'
Δόξα Ν. Μανωλάδας - Λουτράκι 2-2: Μελετίδης πέναλτι 31', Σωτηρόπουλος 82' - Κωβαίος 2', Μάγκος 75'
Κανάρης - Χαλκίδα 0-0
Βύζας - Παναργειακός 4-3
Αιολικός - Σπάρτη 0-1 τελικο: Ραχίμ 12'. Κόκκινη: Ραχίμ 90'
ΠΑΟ Βάρδας - Ερμιονίδα 2-2
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Θέα - Παναχαϊκός 1-1: Στεργιόπουλος 21' - Σπανός 3'
Ολυμπιακός Πατρών - Αρλα 2-0: Παλούκης 4', Σταθόπουλος 40'
Απόλλων Εγλυκάδας - Κεραυνός Μιτόπολης 4-1
Γηπ. Ντα Λουζ, 4.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου
Γηπ. Νιφορεϊκων, 4.30 μ.μ.: Αρης Κ. Αχαϊας - Δίας
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 4.30 μ.μ.: Αχαιός - Δαβουρλής 0-1: Κουκής 27'
Γηπ. Αβύθου, 4.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας - Αχιλλέας Καμαρών 1-2: Λαλιώτης 29' - Κατσαρέλιας 4', Τέρπος 43'. Στο 12' ο Λαλιώτης έχασε πέναλτι.
Γηπ. Καλαβρύτων, 4.30 μ.μ.: Καλάβρυτα - Πάτρα 2005
Γηπ. Ζαρουχλεϊκων, 4.30 μ.μ.: ΑΟ Πάτραι 2008 - Δόξα Ελαιώνα
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Αίολος Κ. Αλισσού - Πρωτέας 1-4
Γηπ. Λακκόπετρας, 4.30 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Πείρος
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 4.30 μ.μ.: Σταροχώρι - Ροϊτικα
Γηπ. Βραχνεϊκων, 4.30 μ.μ.: Διαγόρας 2010 - Δόξα Πέττα
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής Πατρών - Ρωμανός 1-1
Γηπ. Θύελλας, 4.30 μ.μ.: Ωλενιακός - Δάφνη
Γηπ. Ρίου, 4.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Ανω Καστρίτσι
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 4.30 μ.μ.: Δρέπανο - Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Πατρών - Καλλιθέα 3-2
Αχαϊκός - Ψηλαλώνια 6-4
ΑΕΚ Πατρών - Πετεινοί
Ζαβλάνι - Ικαρος Πετρωτού 0-1
Αμπελόκηποι - Γαλήνη 0-3 α.α.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτακος - Κεραυνός Σελιανιτίκων 5-2
Γηπ. Τέμενης, 4.30 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - Δήμος Διακοπτού
Γηπ. Πλαστήρα, 4.30 μ.μ.: Αρης Κουνινάς - Σκεπαστό
Γηπ. Αιγείρας, 4.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας - Δάφνες
Γηπ. Ροδιάς, 4.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Φοίνικας Σαλμενίκου
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4.30 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου - Λύκοι Διακοπτού








Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [19:11:25]