Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 15:17      7°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Γιάννης Καλύβας θα «σφυρίξει» το ματς της 2ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στην Αχαϊκή και τον Απόλλωνα Συνοικισμού. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 4 μ.μ.: Κεραυνός - Ακράτα, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Σαγεΐκων, 5 μ.μ.: Εθνικός Σαγεΐκων - Πήγασος, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Ατρόμητος - Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5 μ.μ.: Αρης - Θύελλα Αιγίου, Ανδριανός.
Γηπ. Θύελλας, 5 μ.μ.: Θύελλα Πατρών - Αναγέννηση Πατρών, Χρονάς.
Δημ. Στάδιο Κ. Αχαΐας, 5 μ.μ.: Αχαϊκή - Απόλλων Συνοικισμού, Καλύβας.
Γηπ. Αλισσού, 5 μ.μ.: Λέων - Πανμοβριακός, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Διαγόρας - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Σπηλιωτόπουλος.
B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Γηπ. Οβρυάς, 5 μ.μ.: Φωστήρας - Απόλλων Εγλυκάδας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Μαζαρακίου, 5 μ.μ.: Κεραυνός Μιτόπολης - Ολυμπιακός Πατρών, Παπάδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 5 μ.μ.: Δαβουρλής - Αστέρας Τέμενης, Τιμολέων.
Γηπ. Καμαρών, 5 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Αχαιός, Ντάβλα.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Λιμνοχώρι, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Αστέρας Μιντιλογλίου, Χρονάς.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 5 μ.μ.: Δίας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Αρλας, 5 μ.μ.: Αρλα - Φαραϊκός, Οικανόμου.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5 μ.μ.: Τριταιικός - Θέα, Καλύβας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 7 μ.μ.: Παναχαϊκός - Αρης Κ. Αχαΐας, Σπηλιωτόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 2.30 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αετός Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα - Νίκη Προαστείου, Λάμπρου.
Γηπ. Ρίου, 5 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Καλάβρυτα, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Πολύτεκνος - Μέγας Δικέφαλος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 5 μ.μ.: Ποσειδών - ΑΟ Πάτραι 2008, Σακελλαρίου.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 5 μ.μ.: Ρωμανός - Αυτόνομη, Βαβίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών - Ηρακλής Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Αίας Πατρών - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Καββαδίας.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας», 12 μ.: Αχιλλέας Οβρυάς - Αρόη, Κούσης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Δάφνη - ΑΠΣ Πάτραι, Πολυγένης.
Γηπ. Ρίου, 2.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Ωλενιακός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 5 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Αετός Ρίου, Γιαννέας.











Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [15:17:25]