Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 23:09      6°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Γ

Γ' Εθνική: Καλαμάτα-Δόξα Ν.Μ. στην πρεμιέρα



Στην Καλαμάτα θα ταξιδέψει η Δόξα Νέας Μανωλάδας για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής (3ος Ομιλος). Το πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών:

1η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Παναρκαδικός
Καλαμάτα - Δόξα Μανωλάδας
ΑΟ Λεβάντε - Κανάρης Νενήτων
ΑΟ Λουτράκι - Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός
Παναργειακός - ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Σπάρτη - ΑΕ Ερμιονίδας
2η αγωνιστική
Καλαμάτα - Ηρακλής Ψαχνών
Παναρκαδικός - Λεβάντε
Δόξα Ν. Μανωλάδας - Λουτράκι
Κανάρης - Χαλκίδα
Βύζας Μεγάρων - Παναργειακός
Αιολικός - Σπάρτη
ΠΑΟ Βάρδας - Ερμιονίδα
3η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Λεβάντε
Λουτράκι - Καλαμάτα
Χαλκίδα - Παναρκαδικός
Παναργειακός - Δόξα Ν. Μανωλάδας
Σπάρτη - Κανάρης
Ερμιονίδα - Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟ Βάρδας - Αιολικός
4η αγωνιστική -17η
ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας
Καλαμάτα-Παναργειακός
Παναρκαδικός-Σπάρτη
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας
Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας
Βύζας Μεγάρων-Αιολικός
5η αγωνιστική -18η
Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε
Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων
6η αγωνιστική -19η
Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Χαλκίδας-Σπάρτη
ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας
Καλαμάτα-Αιολικός
Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων
7η αγωνιστική -20ή
Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη
Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι
Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε
Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός
8η αγωνιστική -21η
Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών
Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων
ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Καλαμάτα-Παναρκαδικός
9η αγωνιστική -22η
Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας
Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας
Βύζας Μεγάρων-Σπάρτη
Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός
Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα
10η αγωνιστική -23η
Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών
ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων
Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων
Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Παναργειακός-Παναρκαδικός
ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε
11η αγωνιστική -24η
Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων
Κανάρης Νενήτων-Αιολικός
Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας
Καλαμάτα-Σπάρτη
ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
12η αγωνιστική -25η
Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών
Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Αιολικός-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε
Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας
13η αγωνιστική -26η
Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας
Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων
Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων
ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας
Σπάρτη-Παναργειακός





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [23:09:16]