Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 11:57      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Στην Ελευσίνα πρεμιέρα η Παναχαϊκή

Στην Ελευσίνα πρεμιέρα η Παναχαϊκή




Από την Ελευσίνα κόντρα στον Πανελευσινιακό θα ξεκινήσει ο μαραθώνιος της Παναχαϊκής στο νέο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής. Και πρώτος αντίπαλος στην Πάτρα, τη 2η αγωνιστική, η Κέρκυρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή
ΑΕΛ - Λαμία
Κέρκυρα - Καλλιθέα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης - Χανιά
Τρίκαλα - Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης - Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου


2η αγωνιστική
ΑΕΛ - Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή - Κέρκυρα
Λαμία - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα
Χανιά - Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου


3η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα
Παναιγιάλειος - ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
Εργοτέλης - Λαμία
Τρίκαλα - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
Ζάκυνθος - Κισσαμικός


4η αγωνιστική
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ - Εργοτέλης
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος
Χανιά - Κισσαμικός


5η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία
Ζάκυνθος - Καλλιθέα
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Χανιά - Αγροτικός Αστέρας


6η αγωνιστική
Εργοτέλης - Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή - Ζάκυνθος
Λαμία - Κισσαμικός
Καλλιθέα - Χανιά
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας


7η αγωνιστική
Πανελευσινιακός -Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος - Κέρκυρα
Κισσαμικός - ΑΕΛ
Χανιά - Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα


8η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός
Κέρκυρα - Χανιά
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός
Λαμία - Παναχαϊκή


9η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος - Τρίκαλα
Κισσαμικός- Εργοτέλης
Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Κέρκυρα
Καλλιθέα - ΑΕΛ
Λαμία - Παναχαϊκή


10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός
Τρίκαλα- Χανιά
Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Κέρκυρα - Λαμία
Παναχαϊκή - ΑΕΛ


11η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Ζάκυνθος
Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου
Χανιά - Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
ΑΕΛ - Κέρκυρα


12η αγωνιστική
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος - Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
Τρίκαλα - Λαμία
Εργοτέλης - Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος


13η αγωνιστική (20 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας

14η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης

15η αγωνιστική (3 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα

16η αγωνιστική (10 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική (17 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός























Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [11:57:08]