Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 02:29      1°-11° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της Β’ - Γ’ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της Β’ - Γ’ Κατηγορίας




Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Λιμνοχώρι
Φωστήρας-Απόλλων Εγλ.
Τριταιικός-Θέα
Κεραυνός-Ολυμπιακός
Παναχαϊκός-Αρης
Αρλα-Φαραϊκός
Δίας-Δόξα
Απόλλων Βίδ.-Αστέρας Μιντ.
2η Αγωνιστική
Φωστήρας-Αστέρας Τσ.
Λιμνοχώρι-Τριταιικός
Απόλλων Εγλ.-Κεραυνός
Θέα-Παναχαϊκός
Ολυμπιακός-Αρλα
Αρης-Δίας
Φαραϊκός-Αστέρας Μιντ.
Δόξα-Απόλλων Βίδ.
3η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Τριταιικός
Κεραυνός-Φωστήρας
Παναχαϊκός-Λιμνοχώρι
Αρλα-Απόλλων Εγλ.
Δίας-Θέα
Αστέρας Μιντ.-Ολυμπιακός
Απόλλων Βίδ.-Αρης
Φαραϊκός-Δόξα
4η Αγωνιστική
Κεραυνός-Αστέρας Τσ.
Τριταιικός-Παναχαϊκός
Φωστήρας-Αρλα
Λιμνοχώρι-Δίας
Απόλλων Εγλ.-Αστέρας Μιντ.
Θέα-Απόλλων Βίδ.
Ολυμπιακός-Δόξα
Αρης-Φαραϊκός
5η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Παναχαϊκός
Αρλα-Κεραυνός
Δίας-Τριταιικός
Αστέρας Μιντ.-Φωστήρας
Απόλλων Βίδ.-Λιμνοχώρι
Δόξα-Απόλλων Εγλ.
Φαραϊκός-Θέα
Ολυμπιακός-Αρης
6η Αγωνιστική
Αρλα-Αστέρας Τσ.
Παναχαϊκός-Δίας
Κεραυνός-Αστέρας Μιντ.
Τριταιικός-Απόλλων Βίδ.
Φωστήρας-Δόξα
Λιμνοχώρι-Φαραϊκός
Απόλλων Εγλ.-Αρης
Θέα-Ολυμπιακός
7η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Δίας
Αστέρας Μιντ.-Αρλα
Απόλλων Βίδ.-Παναχαϊκός
Δόξα-Κεραυνός
Φαραϊκός-Τριταιικός
Αρης-Φωστήρας
Ολυμπιακός-Λιμνοχώρι
Απόλλων Εγλ.-Θέα
8η Αγωνιστική
Αστέρας Μιντ.-Αστέρας Τσ.
Δίας-Απόλλων Βίδ.
Αρλα-Δόξα
Παναχαϊκός-Φαραϊκός
Κεραυνός-Αρης
Τριταιικός-Ολυμπιακός
Φωστήρας-Θέα
Λιμνοχώρι-Απόλλων Εγλ.
9η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Απόλλων Βίδ.
Δόξα-Αστέρας Μιντ.
Φαραϊκός-Δίας
Αρης-Αρλα
Ολυμπιακός-Παναχαϊκός
Θέα-Κεραυνός
Απόλλων Εγλ.-Τριταιικός
Λιμνοχώρι-Φωστήρας
10η Αγωνιστική
Δόξα-Αστέρας Τσ.
Απόλλων Βίδ.-Φαραϊκός
Αστέρας Μιντ.-Αρης
Δίας-Ολυμπιακός
Αρλα-Θέα
Παναχαϊκός-Απόλλων Εγλ.
Κεραυνός-Λιμνοχώρι
Τριταιικός-Φωστήρας
11η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Φαραϊκός
Αρης-Δόξα
Ολυμπιακός-Απόλλων Βίδ.
Θέα-Αστέρας Μιντ.
Απόλλων Εγλ.-Δίας
Λιμνοχώρι-Αρλα
Φωστήρας-Παναχαϊκός
Τριταιικός-Κεραυνός
12η Αγωνιστική
Αρης-Αστέρας Τσ.
Φαραϊκός-Ολυμπιακός
Δόξα-Θέα
Απόλλων Βίδ.-Απόλλων Εγλ.
Αστέρας Μιντ.-Λιμνοχώρι
Δίας-Φωστήρας
Αρλα-Τριταιικός
Παναχαϊκός-Κεραυνός
13η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Ολυμπιακός
Θέα-Αρης
Απόλλων Εγλ.-Φαραϊκός
Λιμνοχώρι-Δόξα
Φωστήρας-Απόλλων Βίδ.
Τριταιικός-Αστέρας Μιντ.
Κεραυνός-Δίας
Παναχαϊκός-Αρλα
14η Αγωνιστική
Θέα-Αστέρας Τσ.
Ολυμπιακός-Απόλλων Εγλ.
Αρης-Λιμνοχώρι
Φαραϊκός-Φωστήρας
Δόξα-Τριταιικός
Απόλλων Βίδ.-Κεραυνός
Αστέρας Μιντ.-Παναχαϊκός
Δίας-Αρλα
15η Αγωνιστική
Αστέρας Τσ.-Απόλλων Εγλ.
Λιμνοχώρι-Θέα
Φωστήρας-Ολυμπιακός
Τριταιικός-Αρης
Κεραυνός-Φαραϊκός
Παναχαϊκός-Δόξα
Αρλα-Απόλλων Βίδ.
Δίας-Αστέρας Μιντ.
* Οι αγώνες στον β΄ γύρο θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Αχαιός
Δαβουρλής-Αστέρας
Ποσειδών-Πάτραι 2008
Πολύτεκνος-Μέγας Δικέφαλος
Δόξα-Νίκη
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Καλάβρυτα
Πάτρα 2005-Αετός
Ρεπό: Αναγέννηση/Αίας
2η Αγωνιστική
Αναγέννηση/Αίας-Αχιλλέας
Αχαιός-Δαβουρλής
Αστέρας-Πολύτεκνος
Πάτραι 2008-Δόξα
Μέγας Δικέφαλος-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Νίκη-Αετός
Καλάβρυτα-Πάτρα 2005
Ρεπό: Ποσειδών
3η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Δαβουρλής
Ποσειδών-Αναγέννηση/Αίας
Πολύτεκνος-Αχαιός
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας
Αετός-Πάτραι 2008
Πάτρα 2005-Μέγας Δικέφαλος
Νίκη-Καλάβρυτα
Ρεπό: Δόξα Ελ.
4η Αγωνιστική
Ποσειδών-Αχιλλέας
Δαβουρλής-Πολύτεκνος
Αναγέννηση/Αίας-Δόξα
Αχαιός-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Αστέρας-Πάτρα 2005
Πάτραι 2008-Καλάβρυτα
Μέγας Δικέφαλος-Νίκη
Ρεπό: Αετός
5η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Πολύτεκνος
Δόξα-Ποσειδών
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δαβουρλής
Αετός-Αναγέννηση/Αίας
Πάτρα 2005-Αχαιός
Νίκη-Αστέρας
Πάτραι 2008-Μέγας Δικέφαλος
Ρεπό: Καλάβρυτα
6η Αγωνιστική
Δόξα-Αχιλλέας
Πολύτεκνος-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Ποσειδών-Αετός
Δαβουρλής-Πάτρα 2005
Αναγέννηση/Αίας-Καλάβρυτα
Αχαιός-Νίκη Πρ
Αστέρας-Πάτραι 2008
Ρεπό: Μέγας Δικέφαλος
7η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Αετός-Δόξα
Πάτρα 2005-Πολύτεκνος
Καλάβρυτα-Ποσειδών
Νίκη-Δαβουρλής
Μέγας Δικέφαλος-Αναγέννηση/Αίας
Πάτραι 2008-Αχαιός
Ρεπό: Αστέρας Τεμ.
8η Αγωνιστική
Αετός-Αχιλλέας
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Πάτρα 2005
Δόξα-Καλάβρυτα
Πολύτεκνος-Νίκη
Ποσειδών-Μέγας Δικέφαλος
Δαβουρλής-Πάτραι 2008
Αναγέννηση/Αίας-Αστέρας
Ρεπό: Αχαιός
9η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Πάτρα 2005
Καλάβρυτα-Αετός
Νίκη-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Μέγας Δικέφαλος - Δόξα Ελ.
Πάτραι 2008-Πολύτεκνος
Αστέρας-Ποσειδών
Αχαιός-Αναγέννηση/Αίας
Ρεπό: Δαβουρλής
10η Αγωνιστική
Καλάβρυτα-Αχιλλέας
Πάτρα 2005-Νίκη
Αετός-Μέγας Δικέφαλος
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Πάτραι 2008
Δόξα-Αστέρας
Ποσειδών-Αχαιός
Δαβουρλής-Αναγέννηση/Αίας
Ρεπό: Πολύτεκνος
11η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Νίκη
Μέγας Δικέφαλος-Καλάβρυτα
Πάτραι 2008-Πάτρα 2005
Αστέρας-Αετός
Αχαιός-Δόξα
Αναγέννηση/Αίας-Πολύτεκνος
Δαβουρλής-Ποσειδών
Ρεπό: Πανιώνιος/Αχιλλέας
13η Αγωνιστική
Μέγας Δικέφαλος-Αχιλλέας
Νίκη-Πάτραι 2008
Καλάβρυτα-Αστέρας
Αετός-Αχαιός
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση/Αίας
Δόξα-Δαβουρλής
Πολύτεκνος-Ποσειδών
Ρεπό: Πάτρα 2005
13η Αγωνιστική
Αχιλλέας-Πάτραι 2008
Αστέρας-Μέγας Δικέφαλος
Αχαιός-Καλάβρυτα
Αναγέννηση/Αίας-Πάτρα 2005
Δαβουρλής-Αετός
Ποσειδών-Πανιώνιος/Αχιλλέας
Πολύτεκνος-Δόξα
Ρεπό: Νίκη
14η Αγωνιστική
Αστέρας-Αχιλλέας
Μέγας Δικέφαλος-Αχαιός
Νίκη-Αναγέννηση/Αίας
Καλάβρυτα-Δαβουρλής
Πάτρα 2005-Ποσειδών
Αετός-Πολύτεκνος
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δόξα Ελ.
Ρεπό: Πάτραι 2008
15η Αγωνιστική
Αχαιός-Αστέρας
Αναγέννηση/Αίας-Πάτραι 2008
Δαβουρλής-Μέγας Δικέφαλος
Ποσειδών-Νίκη
Πολύτεκνος-Καλάβρυτα
Δόξα-Πάτρα 2005
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αετός
Ρεπό: Αχιλλέας
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Ικαρος-Πείρος
Διαγόρας 2010-Δόξα
Αίολος-Πρωτέας
Θύελλα-Κρίνος
Ατρόμητος-Καμίνια
Σταροχώρι-Ροϊτικα
Ρεπό: Ατλας
2η Αγωνιστική
Ατλας-Ικαρος
Πείρος-Διαγόρας 2010
Δόξα-Θύελλα
Πρωτέας-Ατρόμητος
Κρίνος-Σταροχώρι
Καμίνια-Ροϊτικα
Ρεπό: Αίολος
3η Αγωνιστική
Ικαρος-Διαγόρας 2010
Αίολος-Ατλας
Θύελλα-Πείρος
Σταροχώρι-Δόξα
Ροϊτικα-Πρωτέας
Καμίνια-Κρίνος
Ρεπό: Ατρόμητος
4η Αγωνιστική
Αίολος-Ικαρος
Διαγόρας 2010-Θύελλα
Ατλας-Ατρόμητος
Πείρος-Σταροχώρι
Δόξα-Καμίνια
Πρωτέας-Κρίνος
Ρεπό: Ροϊτικα
5η Αγωνιστική
Ικαρος-Θύελλα
Ατρόμητος-Αίολος
Σταροχώρι-Διαγόρας 2010
Ροϊτικα-Ατλας
Καμίνια-Πείρος
Πρωτέας-Δόξα
Ρεπό: Κρίνος
6η Αγωνιστική
Ατρόμητος-Ικαρος
Θύελλα-Σταροχώρι
Αίολος-Ροϊτικα
Διαγόρας 2010-Καμίνια
Ατλας-Κρίνος
Πείρος-Πρωτέας
Ρεπό: Δόξα
7η Αγωνιστική
Ικαρος-Σταροχώρι
Ροϊτικα-Ατρόμητος
Καμίνια-Θύελλα
Κρίνος-Αίολος
Πρωτέας-Διαγόρας 2010
Δόξα-Ατλας
Ρεπό: Πείρος
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ροϊτικα-Ικαρος
Σταροχώρι-Καμίνια
Ατρόμητος-Κρίνος
Θύελλα-Πρωτέας
Αίολος-Δόξα
Ατλας-Πείρος
Ρεπό: Διαγόρας 2010
9η Αγωνιστική
Ικαρος-Καμίνια
Κρίνος-Ροίτικα
Πρωτέας-Σταροχώρι
Δόξα-Ατρόμητος
Πείρος-Αίολος
Διαγόρας 2010-Ατλας
Ρεπό: Θύελλα
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κρίνος-Ικαρος
Καμίνια-Πρωτέας
Ροϊτικα-Δόξα
Ατρόμητος-Πείρος
Θύελλα-Ατλας
Αίολος-Διαγόρας 2010
Ρεπό: Σταροχώρι
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ικαρος-Πρωτέας
Δόξα-Κρίνος
Πείρος-Ροίτικα
Ατλας-Σταροχώρι
Διαγόρας 2010-Ατρόμητος
Θύελλα-Αίολος
Ρεπό: Καμίνια
12η Αγωνιστική
Δόξα-Ικαρος
Κρίνος-Πείρος
Καμίνια-Ατλας
Ροϊτικα-Διαγόρας 2010
Σταροχώρι-Αίολος
Ατρόμητος-Θύελλα
Ρεπό: Πρωτέας
13η Αγωνιστική
Πείρος-Δόξα
Ατλας-Πρωτέας
Διαγόρας 2010-Κρίνος
Αίολος-Καμίνια
Θύελλα-Ροϊτικα
Σταροχώρι-Ατρόμητος
Ρεπό: Ικαρος

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Φλόγα-Αετός
Α. Καστρίτσι-Ωλενιακός
Πήγασος-Ηρακλής
Δάφνη-Πάτραι
Ρωμανός-Αυτόνομη
Αχιλλέας-Αρόη
Αίας-Ολυμπιακός
Ρεπό: Δρέπανο
2η Αγωνιστική
Δρέπανο-Φλόγα
Αετός-Α. Καστρίτσι
Ωλενιακός-Δάφνη
Ηρακλής-Ρωμανός
Πάτραι-Αχιλλέας
Αυτόνομη-Ολυμπιακός
Αρόη-Αίας
Ρεπό: Πήγασος
3η Αγωνιστική
Φλόγα-Α. Καστρίτσι
Πήγασος-Δρέπανο
Δάφνη-Αετός
Αχιλλέας-Ωλενιακός
Ολυμπιακός-Ηρακλής
Αίας-Πάτραι
Αυτόνομη-Αρόη
Ρεπό: Ρωμανός
4η Αγωνιστική
Πήγασος-Φλόγα
Α. Καστρίτσι-Δάφνη
Δρέπανο-Ρωμανός
Αετός-Αχιλλέας
Ωλενιακός-Αίας
Ηρακλής-Αρόη
Πάτραι-Αυτόνομη
Ρεπό: Ολυμπιακός
5η Αγωνιστική
Φλόγα-Δάφνη
Ρωμανός-Πήγασος
Αχιλλέας-Α. Καστρίτσι
Ολυμπιακός-Δρέπανο
Αίας-Αετός
Αυτόνομη-Ωλενιακός
Ηρακλής-Πάτραι
Ρεπό: Αρόη
6η Αγωνιστική
Ρωμανός-Φλόγα
Δάφνη-Αχιλλέας
Πήγασος-Ολυμπιακός
Α. Καστρίτσι-Αίας
Δρέπανο-Αρόη
Αετός-Αυτόνομη
Ωλενιακός-Ηρακλής
Ρεπό: Πάτραι
7η Αγωνιστική
Φλόγα-Αχιλλέας
Ολυμπιακός-Ρωμανός
Αίας-Δάφνη
Αρόη-Πήγασος
Αυτόνομη-Α. Καστρίτσι
Πάτραι-Δρέπανο
Ηρακλής-Αετός
Ρεπό: Ωλενιακός
8η Αγωνιστική
Ολυμπιακός-Φλόγα
Αχιλλέας-Αίας
Ρωμανός-Αρόη
Δάφνη-Αυτόνομη
Πήγασος-Πάτραι
Α. Καστρίτσι-Ηρακλής
Δρέπανο-Ωλενιακός
Ρεπό: Αετός Ρίου
9η Αγωνιστική
Φλόγα-Αίας
Αρόη-Ολυμπιακός
Αυτόνομη-Αχιλλέας
Πάτραι-Ρωμανός
Ηρακλής-Δάφνη
Ωλενιακός-Πήγασος
Αετός-Δρέπανο
Ρεπό: Α. Καστρίτσι
10η Αγωνιστική
Αρόη-Φλόγα
Αίας-Αυτόνομη
Ολυμπιακός-Πάτραι
Αχιλλέας-Ηρακλής
Ρωμανός-Ωλενιακός
Πήγασος-Αετός
Α. Καστρίτσι-Δρέπανο
Ρεπό: Δάφνη
11η Αγωνιστική
Φλόγα-Αυτόνομη
Πάτραι-Αρόη
Ηρακλής-Αίας
Ωλενιακός-Ολυμπιακός
Αετός-Ρωμανός
Δρέπανο-Δάφνη
Α. Καστρίτσι-Πήγασος
Ρεπό: Αχιλλέας
12η Αγωνιστική
Πάτραι-Φλόγα
Αυτόνομη-Ηρακλής
Αρόη-Ωλενιακός
Ολυμπιακός-Αετός
Αχιλλέας-Δρέπανο
Ρωμανός-Α. Καστρίτσι
Δάφνη-Πήγασος
Ρεπό: Αίας
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα-Ηρακλής
Ωλενιακός-Πάτραι
Αετός-Αρόη
Δρέπανο-Αίας
Α. Καστρίτσι-Ολυμπιακός
Πήγασος-Αχιλλέας
Δάφνη-Ρωμανός
Ρεπό: Αυτόνομη
14η Αγωνιστική
Ωλενιακός-Φλόγα
Πάτραι-Αετός
Αυτόνομη-Δρέπανο
Αρόη-Α. Καστρίτσι
Αίας-Πήγασος
Ολυμπιακός-Δάφνη
Αχιλλέας-Ρωμανός
Ρεπό: Ηρακλής
15η Αγωνιστική
Αετός-Ωλενιακός
Δρέπανο-Ηρακλής
Α. Καστρίτσι-Πάτραι
Πήγασος-Αυτόνομη
Δάφνη-Αρόη
Ρωμανός-Αίας
Αχιλλέας-Ολυμπιακός
Ρεπό: Φλόγα
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Δόξα-Καλλιθέα
Αχαϊκός-Ψηλαλώνια
Ζαβλάνι-Ικάρος
Αμπελόκηποι-Γαλήνη
Πυρσός-ΑΕ Αρόης
Παναχαϊς-Πατραϊκή
ΑΕΚ-Πετεινοί
2η Αγωνιστική
Αχαϊκός-Δόξα
Καλλιθέα-Ζαβλάνι
Ψηλαλώνια-Αμπελόκηποι
Ικάρος-Πυρσός
Γαλήνη-Παναχαϊς
ΑΕ Αρόης-ΑΕΚ
Πατραϊκή-Πετεινοί
3η Αγωνιστική
Δόξα-Ζαβλάνι
Αμπελόκηποι-Αχαϊκός
Πυρσός-Καλλιθέα
Παναχαϊς-Ψηλαλώνια
ΑΕΚ-Ικάρος
Πετεινοί-Γαλήνη
Πατραϊκή-ΑΕ Αρόης
4η Αγωνιστική
Αμπελόκηποι-Δόξα
Ζαβλάνι-Πυρσός
Αχαϊκός-Παναχαϊς
Καλλιθέα-ΑΕΚ
Ψηλαλώνια-Πετεινοί
Ικάρος-Πατραϊκή
Γαλήνη-ΑΕ Αρόης
5η Αγωνιστική
Δόξα-Πυρσός
Παναχαϊς-Αμπελόκηποι
ΑΕΚ-Ζαβλάνι
Πετεινοί-Αχαϊκός
Πατραϊκή-Καλλιθέα
ΑΕ Αρόης-Ψηλαλώνια
Γαλήνη-Ικάρος
6η Αγωνιστική
Παναχαϊς-Δόξα
Πυρσός-ΑΕΚ
Αμπελόκηποι-Πετεινοί
Ζαβλάνι-Πατραϊκή
Αχαϊκός-ΑΕ Αρόης
Καλλιθέα-Γαλήνη
Ψηλαλώνια-Ικάρος
7η Αγωνιστική
Δόξα-ΑΕΚ
Πετεινοί-Παναχαϊς
Πατραϊκή-Πυρσός
ΑΕ Αρόης-Αμπελόκηποι
Γαλήνη-Ζαβλάνι
Ικάρος-Αχαϊκός
Ψηλαλώνια-Καλλιθέα
8η Αγωνιστική
Πετεινοί-Δόξα
ΑΕΚ-Πατραϊκή
Παναχαϊς-ΑΕ Αρόης
Πυρσός-Γαλήνη
Αμπελόκηποι-Ικάρος
Ζαβλάνι-Ψηλαλώνια
Αχαϊκός-Καλλιθέα
9η Αγωνιστική
Δόξα-Πατραϊκή
ΑΕ Αρόης-Πετεινοί
Γαλήνη-ΑΕΚ
Ικάρος-Παναχαϊς
Ψηλαλώνια-Πυρσός
Καλλιθέα-Αμπελόκηποι
Ζαβλάνι-Αχαϊκός
10η Αγωνιστική
ΑΕ Αρόης-Δόξα
Πατραϊκή-Γαλήνη
Πετεινοί-Ικάρος
ΑΕΚ-Ψηλαλώνια
Παναχαϊς-Καλλιθέα
Πυρσός-Αχαϊκός
Αμπελόκηποι-Ζαβλάνι
11η Αγωνιστική
Δόξα-Γαλήνη
Ικάρος-ΑΕ Αρόης
Ψηλαλώνια-Πατραϊκή
Καλλιθέα-Πετεινοί
Αχαϊκός-ΑΕΚ
Ζαβλάνι-Παναχαϊς
Πυρσός-Αμπελόκηποι
12η Αγωνιστική
Ικάρος-Δόξα
Γαλήνη-Ψηλαλώνια
ΑΕ Αρόης-Καλλιθέα
Πατραϊκή-Αχαϊκός
Πετεινοί-Ζαβλάνι
ΑΕΚ-Αμπελόκηποι
Παναχαϊς-Πυρσός
13η Αγωνιστική
Δόξα-Ψηλαλώνια
Καλλιθέα-Ικάρος
Αχαϊκός-Γαλήνη
Ζαβλάνι-ΑΕ Αρόης
Αμπελόκηποι-Πατραϊκή
Πυρσός-Πετεινοί
ΑΕΚ-Παναχαϊς
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Αργυρά
ΑΕ Αιγίου-Δήμος
ΑΟ Αβύθου-Λύκοι
Θύελλα-Δάφνες
Aρης-Σκεπαστό
Σπάρτακος-Κεραυνός
Φλόγα-Φοίνικας
2η Αγωνιστική
ΑΕ Αιγίου-Ζήρια/ΤΑΔ
Αργυρά-ΑΟ Αβύθου
Δήμος-Θύελλα
Λύκοι-Αρης
Δάφνες-Σπάρτακος
Σκεπαστό-Φλόγα
Κεραυνός-Φοίνικας
3η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-ΑΟ Αβύθου
Θύελλα-ΑΕ Αιγίου
Αρης-Αργυρά
Σπάρτακος-Δήμος
Φλόγα-Λύκοι
Φοίνικας-Δάφνες
Κεραυνός-Σκεπαστό
4η Αγωνιστική
Θύελλα-Ζήρια/ΤΑΔ
ΑΟ Αβύθου-Αρης
ΑΕ Αιγίου-Σπάρτακος
Αργυρά-Φλόγα
Δήμος-Φοίνικας
Λύκοι-Κεραυνός
Δάφνες-Σκεπαστό
5η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Αρης
Σπάρτακος-Θύελλα
Φλόγα-ΑΟ Αβύθου
Φοίνικας-ΑΕ Αιγίου
Κεραυνός-Αργυρά
Σκεπαστό-Δήμος
Δάφνες-Λύκοι
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σπάρτακος-Ζήρια/ΤΑΔ
Αρης-Φλόγα
Θύελλα-Φοίνικας
ΑΟ Αβύθου-Κεραυνός
ΑΕ Αιγίου-Σκεπαστό
Αργυρά-Δάφνες
Δήμος-Λύκοι
7η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Φλόγα
Φοίνικας-Σπάρτακος
Κεραυνός-Αρης
Σκεπαστό-Θύελλα
Δάφνες-ΑΟ Αβύθου
Λύκοι-ΑΕ Αιγίου
Δήμος-Αργυρά
8η Αγωνιστική
Φοίνικας-Ζήρια/ΤΑΔ
Φλόγα-Κεραυνός
Σπάρτακος-Σκεπαστό
Αρης-Δάφνες
Θύελλα-Λύκοι
ΑΟ Αβύθου-Δήμος
ΑΕ Αιγίου-Αργυρά
9η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Κεραυνός
Σκεπαστό-Φοίνικας
Δάφνες-Φλόγα
Λύκοι-Σπάρτακος
Δήμος-Αρης
Αργυρά-Θύελλα
ΑΟ Αβύθου-ΑΕ Αιγίου
10η Αγωνιστική
Σκεπαστό-Ζήρια/ΤΑΔ
Κεραυνός-Δάφνες
Φοίνικας-Λύκοι
Φλόγα-Δήμος
Σπάρτακος-Αργυρά
Αρης-ΑΕ Αιγίου
Θύελλα-ΑΟ Αβύθου
11η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Δάφνες
Λύκοι-Σκεπαστό
Δήμος-Κεραυνός
Αργυρά-Φοίνικας
ΑΕ Αιγίου-Φλόγα
ΑΟ Αβύθου-Σπάρτακος
Αρης-Θύελλα
12η Αγωνιστική
Λύκοι-Ζήρια/ΤΑΔ
Δάφνες-Δήμος
Σκεπαστό-Αργυρά
Κεραυνός-ΑΕ Αιγίου
Φοίνικας-ΑΟ Αβύθου
Φλόγα-Θύελλα
Σπάρτακος-Αρης
13η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ-Δήμος
Αργυρά-Λύκοι
ΑΕ Αιγίου-Δάφνες
ΑΟ Αβύθου-Σκεπαστό
Θύελλα-Κεραυνός
Αρης-Φοίνικας
Φλόγα-Σπάρτακος
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [02:29:06]