Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 15:16      8°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της A’ Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της A’ Κατηγορίας



Με την παρουσία του προέδρου της ΕΠΟ, Γιώργου Γκιρτζίκη, ο οποίος τιμήθηκε από την ΕΠΣΑ, πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση των πρωταθλημάτων Α΄, Β΄, Γ΄ Κατηγορίας και του Κυπέλλου στον πολυχώρο «Εις το Επακρον» στο Μιντιλόγλι.
Οσον αφορά την Α΄ Κατηγορία, στην πρεμιέρα και στο πιο σημαντικό παιχνίδι η Αχαϊκή θα υποδεχθεί τον περσινό πρωταθλητή Κεραυνό Αγίου Βασιλείου.
1η Αγωνιστική
Απόλλων-Ατρόμητος
Αχαϊκή-Κεραυνός
Δόξα-Λέων
Ακράτα-Αρης
Πανμοβριακός-Εθνικός
Θύελλα Αιγ.-Διαγόρας
Πήγασος-Θύελλα Π.
Αναγέννηση Π.-Αναγέννηση Ψ.
2η Αγωνιστική
Αχαϊκή-Απόλλων
Ατρόμητος-Δόξα
Κεραυνός-Ακράτα
Λέων-Πανμοβριακός
Αρης-Θύελλα Αιγ.
Εθνικός-Πήγασος
Διαγόρας-Αναγέννηση Ψ.
Θύελλα Π.-Αναγέννηση Π.
3η Αγωνιστική
Απόλλων-Δόξα
Ακράτα-Αχαϊκή
Πανμοβριακός-Ατρόμητος
Θύελλα Αιγ.-Κεραυνός
Πήγασος-Λέων
Αναγέννηση Ψ.-Αρης
Αναγέννηση Π.-Εθνικός
Διαγόρας-Θύελλα Π.
4η Αγωνιστική
Ακράτα-Απόλλων
Δόξα-Πανμοβριακός
Αχαϊκή-Θύελλα Αιγ.
Ατρόμητος-Πήγασος
Κεραυνός-Αναγέννηση Ψ.
Λέων-Αναγέννηση Π.
Αρης-Θύελλα Π.
Εθνικός-Διαγόρας
5η Αγωνιστική
Απόλλων-Πανμοβριακός
Θύελλα Αιγ.-Ακράτα
Πήγασος-Δόξα
Αναγέννηση Ψ.-Αχαϊκή
Αναγέννηση Π.-Ατρόμητος
Θύελλα Π.-Κεραυνός
Διαγόρας-Λέων
Αρης-Εθνικός
6η Αγωνιστική
Θύελλα Αιγ.-Απόλλων
Πανμοβριακός-Πήγασος
Ακράτα-Αναγέννηση Ψ.
Δόξα-Αναγέννηση Π.
Αχαϊκή-Θύελλα Π.
Ατρόμητος-Διαγόρας
Κεραυνός-Εθνικός
Λέων-Αρης
7η Αγωνιστική
Απόλλων-Πήγασος
Αναγέννηση Ψ.-Θύελλα Αιγ.
Αναγέννηση Π.-Πανμοβριακός
Θύελλα Π.-Ακράτα
Διαγόρας-Δόξα
Εθνικός-Αχαϊκή
Αρης-Ατρόμητος
Κεραυνός-Λέων
8η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ψ.-Απόλλων
Πήγασος-Αναγέννηση Π.
Θύελλα Αιγ.-Θύελλα Π.
Πανμοβριακός-Διαγόρας
Ακράτα-Εθνικός
Δόξα-Αρης
Αχαϊκή-Λέων
Ατρόμητος-Κεραυνός
9η Αγωνιστική
Απόλλων-Αναγέννηση Π.
Θύελλα Π.-Αναγέννηση Ψ.
Διαγόρας-Πήγασος
Εθνικός-Θύελλα Αιγ.
Αρης-Πανμοβριακός
Λέων-Ακράτα
Κεραυνός-Δόξα
Ατρόμητος-Αχαϊκή
10η Αγωνιστική
Θύελλα Π.-Απόλλων
Αναγέννηση Π.-Διαγόρας
Αναγέννηση Ψ.-Εθνικός
Πήγασος-Αρης
Θύελλα Αιγ.-Λέων
Πανμοβριακός-Κεραυνός
Ακράτα-Ατρόμητος
Δόξα-Αχαϊκή
11η Αγωνιστική
Απόλλων-Διαγόρας
Εθνικός-Θύελλα Π.
Αρης-Αναγέννηση Π.
Λέων-Αναγέννηση Ψ.
Κεραυνός-Πήγασος
Ατρόμητος-Θύελλα Αιγ.
Αχαϊκή-Πανμοβριακός
Δόξα-Ακράτα
12η Αγωνιστική
Εθνικός-Απόλλων
Διαγόρας-Αρης
Θύελλα Π.-Λέων
Αναγέννηση Π.-Κεραυνός
Αναγέννηση Ψ.-Ατρόμητος
Πήγασος-Αχαϊκή
Θύελλα Αιγ.-Δόξα
Πανμοβριακός-Ακράτα
13η Αγωνιστική
Απόλλων-Αρης
Λέων-Εθνικός
Κεραυνός-Διαγόρας
Ατρόμητος-Θύελλα Π.
Αχαϊκή-Αναγέννηση Π.
Δόξα-Αναγέννηση Ψ.
Ακράτα-Πήγασος
Πανμοβριακός-Θύελλα Αιγ.
14η Αγωνιστική
Λέων-Απόλλων
Αρης-Κεραυνός
Εθνικός-Ατρόμητος
Διαγόρας-Αχαϊκή
Θύελλα Π.-Δόξα
Αναγέννηση Π.-Ακράτα
Αναγέννηση Ψ.-Πανμοβριακός
Πήγασος-Θύελλα Αιγ.
15η Αγωνιστική
Απόλλων-Κεραυνός
Ατρόμητος-Λέων
Αχαϊκή-Αρης
Δόξα-Εθνικός
Ακράτα-Διαγόρας
Πανμοβριακός-Θύελλα Π.
Θύελλα Αιγ.-Αναγέννηση Π.
Πήγασος-Αναγέννηση Ψ.
* Οι αγώνες στον β΄ γύρο θα διεξαχθούν αντίστροφα.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [15:16:39]