Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 22:46      0°-11° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Καβάλα-Απόλλων και Κύμη-Προμηθέας στο Κύπελλο

Καβάλα-Απόλλων και Κύμη-Προμηθέας στο Κύπελλο



Εκτός έδρας κληρώθηκαν στο Κύπελλο μπάσκετ Απόλλων και Προμηθέας. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
01. ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
02. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
03. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
04. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
05. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
06. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
07. ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
08. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
09. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
11. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
12. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
15. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
---------------------------------
01.ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
02.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΕ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
03.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
04.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05.ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
06.ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
07.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
08.ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Β' Φάση / 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 23/09/2015

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

01. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ
02. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ
03. ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΕ
04. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ
05. ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΕ
06. ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ
07. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
08. ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
09. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
10. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
11. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3
12. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
---------------------------------
09.ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 - ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΕ
10.ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΤΡΙΚΑΛΑ BC ΚΑΕ
11.ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΚΑΕ
12.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΚΑΕ
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΕ
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΕ

Β' Φάση / 2η Αγωνιστική - Σάββατο 26/09/2015

17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α12
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α10

Β' Φάση / 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 30/09/2015

21.ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
22.ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 07/10/2015

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
3. ΠΑΟΚ ΚΑΕ
4. ΑΡΗΣ ΚΑΕ
5. ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ
6. ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ
7. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21
8. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
---------------------------------
23.ΑΡΗΣ ΚΑΕ - ΑΕΚ ΝΕΑ ΚΑΕ
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΕ
25.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
26.ΠΑΟΚ ΚΑΕ - ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΑΕ

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Σάββατο 12/12/2015

27. -
28. -

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 21/02/2016

29. Νικητής Α27 - Νικητής Α28





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [22:46:58]