Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 14:25      10°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ολα τα αποτελέσματα στα «Τοφάλεια 2015»

Ολα τα αποτελέσματα στα «Τοφάλεια 2015»



Αρκετά καλές επιδόσεις, μεγάλη συμμετοχή και έντονος συναγωνισμός χαρακτήρισαν το γκραν πρι στίβου που διοργάνωσε το Σάββατο στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου.
Τα αποτελέσματα:

80 ΠΠΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2001
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
09.68
2
ΤΣΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
2000
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
10.34
3
ΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
2001
ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ
10.30
4
ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2001
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
10.17
5
ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
2000
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
10.20
6
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2001
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
10.36
80 ΠΚΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ
2000
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
10.89
2
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ
2000
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
10.94
3
ΧΕΙΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
2001
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
11.31
4
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ
2001
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
11.33
5
ΜΠΑΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
2001
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
11.42
6
ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ/ΕΛΕΝΗ
2000
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
11.55
7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
2000
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
11.77
8
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
2000
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
11.90
9
ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΑ
2000
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
11.93
10
ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2002
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
11.93
300 ΠΠΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
2000
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
39.15
2
ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2001
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
40.86
3
ΒΙΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2001
ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ
41.22
300 ΠΚΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΡΑΠΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
2000
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
45.62
2
ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
2001
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
46.88
3
ΓΙΑΧΟ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ
2001
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
47.83
4
ΚΑΖΙΑΡΑ ΜΟΝΙΚΑ
2001
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
48.64
1.000 ΠΠΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΩΡΓΙΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
2.54.82
2
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2000
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
2.55.63
3
ΑΚΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
3.03.14
4
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2001
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
3.08.93
5
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
2000
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
3.09.53
6
ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2001
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
3.18.11
7
ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2002
ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ
3.39.23
1.000 ΠΚΑ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΤΣΟΥΚΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
2001
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3.16.86
2
ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ
2002
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
3.18.77
3
ΛΥΡΗ ΜΥΡΙΑΜ
2001
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
3.23.25
4
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
2001
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
3.40.34
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1997
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
51.97
2
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1998
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
18.50
3
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1997
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
16.00
100μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
Χ''ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1991
ΚΥΠΡΟΣ
10.58
2
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987
ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
10.61
3
ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1995
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
10.83
4
ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
1994
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
10.85
5
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1990
ΚΥΠΡΟΣ
10,852
6
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10,857
7
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1988
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
11.04
8
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1996
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
11.13
9
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
11.31
10
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
11.44
11
ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1996
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
11.57
12
ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1995
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
11.68
13
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
11.70
14
ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1995
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
11.72
15
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
11.77
16
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
1994
ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
11.79
17
ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1997
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
11.81
18
ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1993
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
11.88
19
ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
1986
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
11.94
20
ΚΑΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1973
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
12.43
21
ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1994
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
12.51
22
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1999
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
13.10
100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
1989
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
11.70
2
ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
1988
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11.81
3
ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1995
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
11.91
4
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1996
ΚΥΠΡΟΣ
12.05
5
ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ
1995
ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
12.12
6
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
1994
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12.22
7
ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ
1989
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
12.35
8
ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ
1994
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
12.43
9
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
1986
ΚΥΠΡΟΣ
12.44
10
ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
1998
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
12.50
11
ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ
1998
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12.78
12
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
1996
ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣ/ΓΕΙΩΝ
12.82
13
ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
1993
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
12.82
14
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
1996
ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣ/ΓΕΙΩΝ
13.07
15
ΓΕΡΑΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
1985
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
13.16
16
ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
1999
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
13.20
17
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ
1996
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
13.31
400μ. ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
1979
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
50.84
2
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1994
ΓΣΤΡΙΚΑΛΩΝ
51.95
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1995
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
52.04
4
ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1997
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
53.77
5
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1996
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
55.19
6
ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1996
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
56.14
7
ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
56.49
8
ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1992
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
57.91
9
ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1996
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ
ΑΚΥΡΗ





400μ. ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
1993
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
58.51
2
ΛΙΤΣΕΝΗ ΡΙΓΚΕΤΑ-ΜΑΡΙΑ
1994
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59.88
3
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ
1991
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
62.29
4
ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
1983
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
62.56
5
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ
1993
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
62.85
6
ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ
1997
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
63.67
7
ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ
1995
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
64.50
8
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
1998
ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80
68.64
9
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
2000
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
72.26
10
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
1999
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
72.86



400μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
1998
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ
47.75
2
ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1984
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
47.79
3
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1989
ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
47.95
4
ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
1994
ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
48.98
5
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1994
ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
49.11
6
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1991
ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
49.15
7
ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1992
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
49.88
8
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
50.39
9
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1985
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΑΩΝΝΙΝΩΝ
50.95
10
ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1996
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
51.85
11
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1995
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
52.79
12
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.
1999
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
53.02
13
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1998
ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ
53.52
14
ΖΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
1998
ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
55.42





400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ
1998
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ
55.45
2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ
1993
ΚΥΠΡΟΣ
57.81
3
ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1995
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
59.17
4
ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1991
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
60.15
5
ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ
1999
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
62.88
6
ΤΡΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1998
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
63.33
7
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ
1997
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
64.96
8
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ
1998
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
67.40





800μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1987
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1.49.56
2
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ
1989
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1.50.162
3
ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1991
ΚΥΠΡΟΣ
1.50.166
4
ΜΟΥΤΣΟ ENTIΣΟΝ
1992
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1.50.49
5
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
1994
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1.52.63
6
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1994
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1.57.10
7
ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1998
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
2.00.25
8
ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1995
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2.02.21
9
ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1999
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
2.03.23
10
ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1999
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
2.04.54
11
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
2000
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
2.05.67





ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
1992
ΚΥΠΡΟΣ
2.23
2
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2.00
3
ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
1998
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ
1.88
4
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2001
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
1.68
5
ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2000
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
1.60
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
1996
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
1.80
2
ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1.65
3
ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1996
ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
1.60
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1991
ΑΣ ΟΛΥΜ/ΚΗ ΔΟΜΗ
17.28
2
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1991
ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ
17.21
3
ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
1994
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ
17.00
4
ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1988
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
16.88
5
ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1995
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
15.05
6
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1974
ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒ
13.38
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1993
ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ/ΡΟΥ
15.73

-0.10
2
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997
ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
15.35

-0.30
3
ΖΙΝΤΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1994
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
15.27

0.70
4
ΚΟΥΡΜΕΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1997
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
13.75

-0.20
5
ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
1996
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
13.51

-0.70
6
ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
1997
ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΥΡΟΣ



ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ
1990
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
4.15
2
ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1995
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4.00
3
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
1995
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4.00
4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ
1991
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ
3.85
5
ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1990
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
3.70
6
ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ
1999
ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3.50
7
ΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1991
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
3.50
8
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
1995
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
3.50
9
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2000
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
3.30
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΧΟΥΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1988
ΟΦΗ
71.91
2
ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1981
ΣΦΠ
66.63
3
ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1993
ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ
61.57
4
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1996
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
60.70
5
ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1988
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
59.25
1.500 μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1993
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
3.59.50
2
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ
1994
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
4.12.81
3
ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1996
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
4.13.32
4
ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ
1996
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4.14.65
5
ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ
1998
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004
4.21.06
6
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
1998
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
4.22.44
7
ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1998
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
4.24.80
8
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1997
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
4.25.70
1.500 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
4.56.54
2
ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ
1987
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
5.05.65
200 μ. ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1987
ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
21.42
2
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1995
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21.52
3
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1990
ΚΥΠΡΟΣ
21.69
4
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1988
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
22.05
5
ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1989
ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
22.78
6
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1996
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
22.81
7
ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1994
ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
22.97
8
ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ
1992
ΛΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
23.23
9
ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
1995
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
23.35
10
ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1996
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
23.38
11
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
1996
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
23.47
12
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
23.55
13
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
1992
ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
23.61
14
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
23.79
15
ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1999
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
23.88
16
ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
1986
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
24.09
17
ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
1995
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
24.16
18
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1992
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
24.32
19
ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1997
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
24.33
20
ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1993
ΑΟ ΠΕΛΩΨ
24.36
200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
1988
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
23.76
2
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
1996
ΚΥΠΡΟΣ
24.50
3
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
1994
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
25.09
4
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
1986
ΚΥΠΡΟΣ
25.39
5
ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ
1989
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
25.47
6
ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1996
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
27.22
7
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
1999
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
27.70





ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΤ. ΓΕΝ.
ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΠΙΔΟΣΗ
1
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
1987
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6.34
2
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1994
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
6.07
3
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
1993
ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
5.91
4
ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
1995
ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5.80
5
ΤΥΡΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1996
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
5.78
6
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
1995
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
5.78
7
ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
1999
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
5.45
8
ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ
1996
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5.38
9
ΙΩΣΙΦΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
1986
ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ
5.10
10
ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
2000
ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
4.98
11
ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
1999
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
4.79




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [14:25:58]