Πέμπτη 24 Μαΐου 17:14      14°-27° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ολα τα αποτελέσματα στα «Τοφάλεια 2015»

Ολα τα αποτελέσματα στα «Τοφάλεια 2015»



Αρκετά καλές επιδόσεις, μεγάλη συμμετοχή και έντονος συναγωνισμός χαρακτήρισαν το γκραν πρι στίβου που διοργάνωσε το Σάββατο στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου.
Τα αποτελέσματα:


                                    
      80 ΠΠΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΡΗΓΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ      2001      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      09.68            
2      ΤΣΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ      2000      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      10.34            
3      ΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ      2001      ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ      10.30            
4      ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ       2001      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      10.17            
5      ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ      2000      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      10.20            
6      ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      2001      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      10.36            
                                    
      80 ΠΚΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ      2000      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      10.89            
2      ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ       2000      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      10.94            
3      ΧΕΙΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ      2001      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      11.31            
4      ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ       2001      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      11.33            
5      ΜΠΑΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ      2001      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ      11.42            
6      ΓΙΑΝΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ/ΕΛΕΝΗ      2000      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ      11.55            
7      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ      2000      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      11.77            
8      ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ      2000      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      11.90            
9      ΡΟΔΗ ΜΑΡΙΑ      2000      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ       11.93            
10      ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ      2002      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      11.93            
                                    
      300 ΠΠΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ      2000      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ      39.15            
2      ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      2001      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      40.86            
3      ΒΙΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ      2001      ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ      41.22            
                                    
      300 ΠΚΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΡΑΠΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ      2000      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      45.62            
2      ΚΟΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      2001      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      46.88            
3      ΓΙΑΧΟ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ      2001      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      47.83            
4      ΚΑΖΙΑΡΑ ΜΟΝΙΚΑ      2001      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      48.64            
                                    
      1.000 ΠΠΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΩΡΓΙΟΣ      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      2000      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      2.54.82            
2      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      2000      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      2.55.63            
3      ΑΚΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΑΟ ΠΕΛΩΨ      3.03.14            
4      ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      2001      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      3.08.93            
5      ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ      2000      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      3.09.53            
6      ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      2001      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      3.18.11            
7      ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ      2002      ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ      3.39.23            
                                    
      1.000 ΠΚΑ΄                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΤΣΟΥΚΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ      2001      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      3.16.86            
2      ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ      2002      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      3.18.77            
3      ΛΥΡΗ ΜΥΡΙΑΜ      2001      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      3.23.25            
4      ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ      2001      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ      3.40.34            
                                    
                                    
      ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ      1997      ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ      51.97            
2      ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1998      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ      18.50            
3      ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      1997      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ      16.00            
                                    
      100μ. ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      Χ''ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1991      ΚΥΠΡΟΣ       10.58            
2      ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1987      ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ       10.61            
3      ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ       1995      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      10.83            
4      ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ      1994      ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ      10.85            
5      ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       1990      ΚΥΠΡΟΣ       10,852            
6      ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1995      ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ      10,857            
7      ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1988      ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ      11.04            
8      ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ      1996      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      11.13            
9      ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ       2000      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      11.31            
10      ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      11.44            
11      ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1996      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      11.57            
12      ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      1995      ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      11.68            
13      ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      11.70            
14      ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      1995      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      11.72            
15      ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      11.77            
16      ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ      1994      ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ      11.79            
17      ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1997      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      11.81            
18      ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1993      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      11.88            
19      ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ      1986      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      11.94            
20      ΚΑΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ      1973      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ      12.43            
21      ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ       1994      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      12.51            
22      ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ      1999      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      13.10            
                                    
      100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ      1989      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      11.70            
2      ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ      1988      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ      11.81            
3      ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      1995      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ       11.91            
4      ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ       1996      ΚΥΠΡΟΣ       12.05            
5      ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ      1995      ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ       12.12            
6      ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ      1994      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      12.22            
7      ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ      1989      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      12.35            
8      ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ      1994      ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      12.43            
9      ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ       1986      ΚΥΠΡΟΣ       12.44            
10      ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ      1998      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      12.50            
11      ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ      1998      ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      12.78            
12      ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ      1996      ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣ/ΓΕΙΩΝ      12.82            
13      ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ      1993      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      12.82            
14      ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ      1996      ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣ/ΓΕΙΩΝ      13.07            
15      ΓΕΡΑΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      1985      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      13.16            
16      ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ       1999      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ       13.20            
17      ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ       1996      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      13.31            
                                    
                                    
                                    
      400μ. ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ      1979      ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ      50.84            
2      ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      1994      ΓΣΤΡΙΚΑΛΩΝ      51.95            
3      ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      1995      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ      52.04            
4      ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      1997      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      53.77            
5      ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      1996      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ      55.19            
6      ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ      1996      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      56.14            
7      ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1992      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      56.49            
8      ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      1992      ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ      57.91            
9      ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      1996      ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ      ΑΚΥΡΗ            
                                    
      400μ. ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ      1993      ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ      58.51            
2      ΛΙΤΣΕΝΗ ΡΙΓΚΕΤΑ-ΜΑΡΙΑ      1994      ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      59.88            
3      ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ      1991      ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      62.29            
4      ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ      1983      ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      62.56            
5      ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ       1993      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ       62.85            
6      ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ      1997      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      63.67            
7      ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ      1995      ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ      64.50            
8      ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ       1998      ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80      68.64            
9      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ      2000      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      72.26            
10      ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ      1999      ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ      72.86            
                                    
      400μ. ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ      1998      ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ      47.75            
2      ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1984      ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ      47.79            
3      ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      1989      ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ      47.95            
4      ΜΠΕΚΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ      1994      ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ      48.98            
5      ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ      1994      ΜΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ      49.11            
6      ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ      1991      ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ      49.15            
7      ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1992      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ      49.88            
8      ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       1992      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ      50.39            
9      ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      1985      ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΑΩΝΝΙΝΩΝ      50.95            
10      ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       1996      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ      51.85            
11      ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       1995      ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004      52.79            
12      ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.      1999      ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004      53.02            
13      ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1998      ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ      53.52            
14      ΖΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ      1998      ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ      55.42            
                                    
      400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ      1998      ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ      55.45            
2      ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ       1993      ΚΥΠΡΟΣ       57.81            
3      ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      1995      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ       59.17            
4      ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ       1991      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      60.15            
5      ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ      1999      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      62.88            
6      ΤΡΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      1998      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      63.33            
7      ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ      1997      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      64.96            
8      ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ      1998      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      67.40            
                                    
                                    
      800μ. ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      1987      ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ      1.49.56            
2      ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ      1989      ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      1.50.162            
3      ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ      1991      ΚΥΠΡΟΣ      1.50.166            
4      ΜΟΥΤΣΟ ENTIΣΟΝ      1992      ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ      1.50.49            
5      ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ      1994      ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      1.52.63            
6      ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ      1994      ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ      1.57.10            
7      ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1998      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      2.00.25            
8      ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1995      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ       2.02.21            
9      ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1999      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      2.03.23            
10      ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1999      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      2.04.54            
11      ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ       2000      ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ      2.05.67            
                                    
      ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ       1992      ΚΥΠΡΟΣ       2.23            
2      ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ      1998      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ      2.00            
3      ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ       1998      ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ      1.88            
4      ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      2001      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      1.68            
5      ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      2000      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      1.60            
                                    
      ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ      1996      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ      1.80            
2      ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ      1998      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ      1.65            
3      ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      1996      ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ      1.60            
                                    
                                    
      ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ      1991      ΑΣ ΟΛΥΜ/ΚΗ ΔΟΜΗ      17.28            
2      ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       1991      ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ      17.21            
3      ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ       1994      ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ       17.00            
4      ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1988      ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ      16.88            
5      ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1995      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ      15.05            
6      ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      1974      ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒ      13.38            
                                    
      ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      1993      ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ/ΡΟΥ      15.73            
                        -0.10            
2      ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      1997      ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ      15.35            
                        -0.30            
3      ΖΙΝΤΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ      1994      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ      15.27            
                        0.70            
4      ΚΟΥΡΜΕΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      1997      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      13.75            
                        -0.20            
5      ΚΑΓΚΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ      1996      ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ      13.51            
                        -0.70            
6      ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ      1997      ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ      ΑΚΥΡΟΣ            
                                     
                                    
                                    
      ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ      1990      ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ      4.15            
2      ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ      1995      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       4.00            
3      ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      1995      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       4.00            
4      ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ      1991      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ      3.85            
5      ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      1990      ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ      3.70            
6      ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ       1999      ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ      3.50            
7      ΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ      1991      ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ      3.50            
8      ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ       1995      ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       3.50            
9      ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       2000      ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ      3.30            
                                    
      ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΧΟΥΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      1988      ΟΦΗ      71.91            
2      ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1981      ΣΦΠ      66.63            
3      ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      1993      ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ      61.57            
4      ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1996      ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ      60.70            
5      ΠΕΪΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ      1988      ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      59.25            
                                    
      1.500 μ. ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      1993      ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ      3.59.50            
2      ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ      1994      ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ       4.12.81            
3      ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      1996      ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ      4.13.32            
4      ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ      1996      ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ      4.14.65            
5      ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ      1998      ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004      4.21.06            
6      ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.      1998      ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ      4.22.44            
7      ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      1998      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      4.24.80            
8      ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      1997      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      4.25.70            
                                    
      1.500 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      4.56.54            
2      ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ      1987      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      5.05.65            
                                    
      200 μ. ΑΝΔΡΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1987      ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ       21.42            
2      ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      1995      ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ      21.52            
3      ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       1990      ΚΥΠΡΟΣ       21.69            
4      ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1988      ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ      22.05            
5      ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ      1989      ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ      22.78            
6      ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ      1996      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      22.81            
7      ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ      1994      ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ      22.97            
8      ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ      1992      ΛΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ      23.23            
9      ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ      1995      ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      23.35            
10      ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       1996      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      23.38            
11      ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ      1996      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      23.47            
12      ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      23.55            
13      ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ      1992      ΑΕ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ      23.61            
14      ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      23.79            
15      ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1999      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      23.88            
16      ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ      1986      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      24.09            
17      ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      1995      ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ      24.16            
18      ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      1992      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      24.32            
19      ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1997      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      24.33            
20      ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      1993      ΑΟ ΠΕΛΩΨ      24.36            
                                    
      200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ      1988      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ      23.76            
2      ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ      1996      ΚΥΠΡΟΣ      24.50            
3      ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ      1994      ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ      25.09            
4      ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ      1986      ΚΥΠΡΟΣ      25.39            
5      ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ      1989      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      25.47            
6      ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      1996      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ      27.22            
7      ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ      1999      ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ      27.70            
                                    
      ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                              
      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.      ΣΩΜΑΤΕΙΟ      ΕΠΙΔΟΣΗ            
1      ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ      1987      ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ      6.34            
2      ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      1994      ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ      6.07            
3      ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ      1993      ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ      5.91            
4      ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ      1995      ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ      5.80            
5      ΤΥΡΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      1996      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ      5.78            
6      ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      1995      ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ      5.78            
7      ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      1999      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ      5.45            
8      ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ      1996      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ      5.38            
9      ΙΩΣΙΦΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ      1986      ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ      5.10            
10      ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ      2000      ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ      4.98            
11      ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ      1999      ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ      4.79



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση












Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [17:14:56]