Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 09:48      8°-16° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Αποτελέσματα Παίδων στο Διασυλλογικό στίβου

Αποτελέσματα Παίδων στο Διασυλλογικό στίβου



Επιτυχία σημείωσε το Διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου Παίδων-Κορασίδων που πραγματοποιήθηκε στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου με την συμμετοχή 300 αθλητών-τριών. Τα αποτελέσματα στα 100μ., 200μ., 400μ., 800μ., 1.500μ. και 3.000μ. Παίδων είχαν ως εξής:
100μ.: Γιώργος Οικονόμου (ΓΕ Αγρινίου) 11.60, Δημήτρης Γιακος (ΠΑΣ Ιωνικός) 11.65, Νικόλαος Κονδάκης (ΓΕ Κεφαλληνιακός) 11.75, Στέφανος Μπατιστάτος (ΓΕ Κεφαλληνίας) 11.77, Δημήτρης Μπούμης (Παναχαϊκή) 11.88, Μάριος Ρηγάτος (Παναχαϊκή) 12.07, Γιώργος Παπαβασιλόπουλος (Ολυμπιάδα) 12.19, Ανδρέας Παπασπυρόπουλος (Πέλοπας) 12.20, Παναγιώτης Καρατζάς (ΝΟ Ζαχάρως) 12.23, Χρήστος Σταμόπουλος (Ολυμπιάδα) 12.25, Χρήστος Φρατζής (Ολυμπιάδα) 12.32, Αντώνης Τσαμουρας (ΓΕ Αγρινίου) 12.35, Παναγιώτης Στεμιτσιώτης (ΟΦΚΑ Προμηθέας) 12.38, Γιώργος Σταθόπουλος (Παναχαϊκή) 12.45, Μάριος Βασιλάκης (ΓΕ Κεφαλληνίας) 12.46, Ιωάννης Σουβαλιώτης (Παναχαϊκή) 12.51, Χαράλαμπος Τζανέτος (ΝΟ Ζαχάρως) 12.52, Νίκος Μπουλης (Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου) 12.64, Κωνσταντίνος Καραντώνης (ΑΓΕ Πύργου) 12.69, Στράτος Τσιργιάννης (Παναχαϊκή) 12.70, Νίκος Χαραλαμπόπουλος (ΑΕ Λεχαινών) 12.78, Βασίλης Λώλος (ΝΟ Ζαχάρως) 12.88, Διονύσης Βίτσος (Γαλήνη) 13.00, Θόδωρος Στεργίου (Παναχαϊκή) 13.13, Βασίλης Γιάχος (ΝΟ Ζαχάρως) 13.39, Χριστόφορος Θεοδοσόπουλος (Γαλήνη) 13.41, Ηλίας Τσουμάκας (Αθηνόδωρος) 14.29, Νίκος Σκούρτης (Αθηνόδωρος) 13.00.
200μ.: Δημήτρης Μπουμης (Παναχαϊκή) 23.53, Γιάννης Αγαλιώτης (Κόροιβος) 23.63, Δημήτρης Γιακος (ΠΑΣ Ιωνικός) 23.69, Παναγιώτης Καραγεώργος (Αρίων) 24.51, Βασίλης Μπενετάτος (ΓΕ Κεφαλληνίας) 24.78, Ευάγγελος Πανταζής (ΠΑΣ Ιωνικός) 25.13, Νεκτάριος Μπέτσης (ΓΕ Αγρινίου) 25.16, Νίκος Νικολόπουλος (Αρίων) 25.34, Βασίλης Παπαναστασόπουλος (Εσπερος 2004) 25.44, Ευάγγελος Τερζής (ΑΓΕ Πύργου) 25.65, Νίκος Ντέλης (Εσπερος 2004) 25.71, Χρήστος Ζήσης (Ολυμπιάδα) 26.11, Διονύσης Βίτσος (Γαλήνη) 26.64, Βασίλης Καρπίτης (ΝΟ Ζαχάρως) 26.71, Χρήστος-Αχιλλέας Φάλαρης (Κούρος) 26.84, Ραφαήλ Χαλερμάιερ (ΝΟ Ζαχάρως) 27.09, Αντώνης Κανελλόπουλος (Παναχαϊκή) 27.66, Χριστόφορος Θεοδοσόπουλος (Γαλήνη) 27.92, Μάριος-Μιχαήλ Παυλόπουλος (ΑΓΕ Πύργου) 28.37, Γιώργος Μπότσας (ΑΓΕ Πύργου) 28.62, Θεόδωρος Χρυσανθόπουλος (Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου) 30.54, Μιλτιάδης-Παναγιώτης Μπελιάς (ΑΓΕ Πύργου) 31.54.
400μ.: Γιώργος Σγούρας (Πέλοπας) 51.50, Γιάννης Αγαλιώτης (Κόροιβος) 52.16, Στέφανος Γιαννακόπουλος (Ολυμπιάδα) 53.11, Παναγιώτης Καραγεώργος (Αρίων) 53.32, Γιάννης Πριόβολος (ΓΕ Αγρινίου) 53.78, Δημήτρης Ρουμελιώτης (Αθηνόδωρος) 54.57, Δημήτρης Πασσάς (Εσπερος 2004) 55.81, Μιχάλης Χατζής (Εσπερος 2004) 56.54, Αδαμάντιος Τζιώλης (ΑΓΕ Ζακύνθου) 58.56, Δημήτρης-Νίκος Ρογγίτης (ΑΕ Λεχαινών) 62.49.
800μ.: Γρηγόρης Καπουλας (ΠΑΣ Ιωνικός) 2.04.39, Δημήτρης Γκραικιώτης (Αθηνόδωρος) 2.04.47, Γιώργος Καρλής (Πέλοπας) 2.05.37, Αριστοτέλης Γεωργίου (Ερμής) 2.07.17, Γιώργος Παλαιολόγος (Πέλοπας) 2.11.51, Νίκος Οικονόμου (Ολυμπιάδα) 2.11.87, Γιάννης Φουντας (ΓΕ Αγρινίου) 2.17.92, Νίκος Παναγόπουλος (ΑΓΕ Ζακύνθου) 2.22.87, Ανδρέας Θεοχαρόπουλος (ΓΣ Απόλλων) 2.23.77, Γιώργος Θεοδωρόπουλος (Αθηνόδωρος) 2.35.52.
1.500μ.: Θοδωρής Αρωνιάδας (ΓΕ Αγρινίου) 4.17.50, Ηλίας Αϋφαντόπουλος (ΓΕ Αγρινίου) 4.17.51, Γιώργος Καρλής (Πέλοπας) 4.18.75, Δημήτρης Γκραικιώτης (Αθηνόδωρος) 4.19.93, Νίκος Οικονόμου (Ολυμπιάδα) 4.20.10, Ντένις Γκιούρα (Εσπερος 2004) 4.21.04, Παναγιώτης Παπακωνσταντίνου (Αθηνόδωρος) 4.30.03, Αλέξανδρος Βαζάκας (Αθηνόδωρος) 4.45.04, Ανδρέας Θεοχαρόπουλος (ΓΣ Απόλλων) 4.52.04, Γιώργος Ακρίδας (Πέλοπας) 5.02.52, Απόστολος Χαντζής (Αθηνόδωρος) 5.21.23.
3.000μ.: Ντένις Γκιούρα (Εσπερος 2004) 9.31.30, Αουρέλ Γκιούρα (Εσπερος 2004) 9.37.09, Κωνσταντίνος Σαλεμής (Πέλοπας) 9.37.76, Γιάννης Πουρνταζής (Εσπερος 2004) 10.27.47, Χρύσανθος Ηλιόπουλος (Πέλοπας) 11.28.67, Γιώργος Τσιούλος (Ολυμπιάδα) 11.48.20.



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [09:48:39]