Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 02:49      4°-13° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


«Κύπελλο Ανοιξης»: Τα αποτελέσματα της προαγωνιστικής ομάδας της ΝΕΠ

«Κύπελλο Ανοιξης»: Τα αποτελέσματα της προαγωνιστικής ομάδας της ΝΕΠ



Ολα τα αποτελέσματα των κολυμβητών και των κολυμβητριών της προαγωνιστικής ομάδας κολύμβησης της ΝΕΠ στο «Κύπελλο Ανοιξης 2015» έχουν ως εξής:
Αθανασία Διαμαντή: 1η στα 50μ. ελ. (30.45), 1η στα 100μ. ελ. (1.07.82), 1η στα 100μ. ύπτ. (1.16.97). Κώστας Ζαμπλάρας: 1ος στα 50μ. ελ. (31.60), 1ος στα 100μ. ελ. (1.09.14), 2ος στα 200μ. ελ. (2.34.89). Μαρία Ζαφειράκη: 1η στα 200μ. ελ. (2.39.11), 1η στα 50μ. ύπτ. (36.98), 200μ. ύπτ. (2.53.88). Χρήστος Καπογιαννόπουλος: 5ος στα 50μ. ύπτ. (41.81), 4ος στα 100μ. ύπτ. (1.30.47), 3ος στα 200μ. ύπτ. (3.13.87). Αιμίλιος Κωνσταντόπουλος: 4ος στα 50μ. πετ. (38.88), 2ος στα 100μ. πρόσθ. (1.37.89), 1ος στα 200μ. πρόσθ. (3.20.84). Δημήτρης Μαρίνης: 1ος στα 50μ. ύπτ. (34.32), 2ος στα 100μ. ύπτ. (1.17.47), 2ος στα 200μ. ύπτ. (2.43.92). Κώστας Σκούτας: 1ος στα 50μ. πετ. (32.63), 1ος στα 100μ. πετ. (1.14.58), 1ος στα 200μ. Μ.Α. (2.53.14). Αλέξανδρος Σταθόπουλος: 1ος στα 200μ. ελ. (2.28.82), 1ος στα 50μ. πρόσθ. (39.51), 1ος στα 100μ. πρόσθ. (1.26.25). Μαρία Τογαντζή: 2η στα 50μ. πρόσθ. (47.40), 1η στα 100μ. πρόσθ. (1.47.09), 1η στα 200μ. πρόσθ. (3.46.64). Αγγελος Βαρβασαινίτης: 2ος στα 200μ. ελ. (2.46.06), 1ος στα 50μ. πετ. (41.98), 1ος στα 200μ. Μ.Α. (3.20.47). Γεράσιμος Βαρβατσούλης: 1ος στα 50μ. ύπτ. (39.84), 1ος στα 50μ. ελ. (32.43), 1ος στα 100μ. ύπτ. (1.25.69). Ελενα Γιαννακοπούλου: 2η στα 100μ. ελ. (1.25.39), 2η στα 200μ. ελ. (3.02.70), 1η στα 200μ. Μ.Α. (3.28.01). Σταύρος Διαμαντόπουλος: 2ος στα 100μ. ελ. (1.16.86), 1ος στα 50μ. πρόσθ. (45.04), 1ος στα 200μ. πρόσθ. (3.21.70). Σοφία Καναβού: 1η στα 50μ. ελ. (33.65), 1η στα 200μ. ελ. (2.52.34), 1η στα 50μ. πετ. (37.41). Χρυσάνθη Μαρίνη: 2η στα 50μ. ελ. (38.96), 2η στα 50μ. ύπτ. (43.77), 2η στα 200μ. Μ.Α. (3.36.45). Χρήστος Σίλλα: 1ος στα 200μ. ύπτ. (3.25.27), 3ος στα 50μ. πετ. (45.21), 1ος στα 100μ. πετ. (1.46.27). Αριστέα Φωτεινοπούλου: 1η στα 50μ. πρόσθ. (46.68), 1η στα 100μ. πρόσθ. (1.38.34), 1η στα 200μ. πρόσθ. (3.26.19). Μαργαρίτα Γαλάνη: 9η στα 50μ. ελ. (52.16), 6η στα 50μ. ύπτ. (53.20). Κώστας Γεωργακάκης: 1ος στα 50μ. ελ. (34.64), 3ος στα 50μ. ύπτ. (41.21). Βασίλης Δημορρηγόπουλος: 4ος στα 50μ. ελ. (36.92), 5ος στα 100μ. ελ. (1.21.48). Γεωργία Ζαφειράκη: 1η στα 50μ. ύπτ. (43.63), 1η στα 100μ. ύπτ. (1.38.95). Βικτωρία Καπογιαννοπούλου: 7η στα 50μ. ελ. (41.70), 5η στα 50μ. πετ. (49.42). Ανδρόνικος Κωνσταντόπουλος: 2ος στα 100μ. ελ. (1.15.45), 1ος στα 200μ. ελ. (2.40.28). Νίκος Μπάζιος: 3ος στα 100μ. ελ. (1.19.41), 2ος στα 200μ. ελ. (2.50.23). Νίκη Μπούσιου: 8η στα 50μ. ελ. (44.92), 6η στα 50μ. πρόσθ. (57.49). Μαρία Παπαγιαννοπούλου: 8η στα 50μ. ύπτ. (1.07.51), 8η στα 50μ. πρόσθ. (1.08.44). Διονύσης Πασσάς: 8ος στα 50μ. ύπτ. (47.85), 3ος στα 50μ. πρόσθ. (57.65). Νίκος Πλέσσας: 3ος στα 200μ. ελ. (2.54.59), 1ος στα 50μ. πετ. (38.66). Παναγιώτης Ρουμελιώτης: 1ος στα 50μ. ύπτ. (39.86), 1ος στα 100μ. ύπτ. (1.29.46). Κωνσταντίνος Σταθόπουλος: 7ος στα 100μ. ελ. (1.25.63), 1ος στα 50μ. πρόσθ. (50.23). Χριστίνα Φλουσκούνη: 7η στα 100μ. ελ. (1.33.95), 1η στα 50μ. πρόσθ. (51.07). Ευαγγελία Αναστασοπούλου: 9η στα 50μ. ελ. (55.97). Γεράσιμος Βαλλιανάτος: 6ος στα 50μ. ελ. (41.80), 5ος στα 50μ. πρόσθ. (57.53). Παναγιώτης Βανταράκης: 7ος στα 50μ. ελ. (44.78), 56.86 στα 50μ. ύπτ. Νίκος Βαρβατσούλης: 5ος στα 50μ. ελ. (40.81), 2ος στα 50μ. ύπτ. (44.46). Παναγιώτα Γιαννακοπούλου: 1η στα 50μ. ελ. (36.27), 1η στα 50μ. ύπτ. (41.46). Σπύρος Γκοτσόπουλος: 8ος στα 50μ. ελ. (46.30), 54.93 στα 50μ. ύπτ. Παντελεήμων Κοτζαμπάσης: 7ος στα 50μ. ύπτ. (50.03), 3ος στα 50μ. πρόσθ. (55.50). Ειρήνη Μαραγκού: 7η στα 50μ. ελ. (53.46), 55.33 στα 50μ. ύπτ. Αικατερίνη Μαρίνη: 3η στα 50μ. ύπτ. (44.47), 3η στα 50μ. πρόσθ. (57.47). Αθανάσιος Μπουρόπουλος: 1ος στα 50μ. ύπτ. (41.54), 1ος στα 50μ. πρόσθ. (46.59). Νίκος Τσαγρής: 1ος στα 50μ. ελ. (35.83), 1ος στα 50μ. πετ. (45.36). Ραφαέλλα Φωτεινοπούλου: 8η στα 50μ. ύπτ. (51.39), 4η στα 50μ. πρόσθ. (58.85). Δήμητρα Χρηστοπούλου: 2η στα 50μ. ύπτ. (44.41), 8η στα 50μ. πρόσθ. (1.04.35).
ΟΜΑΔΙΚΑ
4x50μ. Μ.Ο. (12 ετών): 1η θέση (2.22.91)
4x50μ. Μ.Ο. (11 ετών): 1η θέση (2.40.80)
4x50μ. Μ.Ο. (10 ετών): 1η θέση (2.51.47)
4x50μ. Μ.Ο. (9 ετών): 1η θέση (2.51.96)
4x50μ. Ελεύθερο (12 ετών): 1η θέση (2.08.66)
4x50μ. Ελεύθερο (11 ετών): 1η θέση (2.19.95)
4x50μ. Ελεύθερο (10 ετών): 1η θέση (2.35.44)
4x50μ. Ελεύθερο (9 ετών): 1η θέση (2.35.24)
4x50μ. Ελεύθερο (8 ετών): 1η θέση (2.40.26).




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [02:49:42]