Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 17:35      4°-14° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


«Κύπελλο Ανοιξης 2015»: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής ομάδας της ΝΕΠ

«Κύπελλο Ανοιξης 2015»: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής ομάδας της ΝΕΠ



Ολα τα αποτελέσματα των κολυμβητών και των κολυμβητριών της αγωνιστικής ομάδας κολύμβησης της ΝΕΠ στο «Κύπελλο Ανοιξης 2015» έχουν ως εξής:
Αδαμαντία Προκοπίου: 1η στα 50μ. πρόσθιο (34.03), 1η στα 100μ. πρόσθιο (1.15.50) και 1η στα 200μ. πρόσθιο (2.51.77).
Αναστασία Καραμήτου: 6η στα 50μ. ύπτιο, 4η στα 100μ. ύπτιο, 4η στα 200μ. ύπτιο (2.44.14).
Παναγιώτης Μποσγανάς (ανήκει στον Ολυμπιακό, προπονείται με τη ΝΕΠ): 1ος στα 100μ. ελεύθερο (54.39), 1ος στα 50μ. ύπτιο (28.74), 1ος στα 100μ. ύπτιο (59.54) και 1ος στα 200μ. Μ.Α. (2.19.48).
Φίλιππος Τσιφοπανόπουλος (ανήκει στον Ηλυσιακό, προπονείται με τη ΝΕΠ): 2ος στα 50μ. πρόσθιο (32.89), 1ος στα 100μ. πρόσθιο (1.09.96) και 1ος στα 200μ. πρόσθιο (2.34.16).
Ράνια Μάργαρη (ανήκει στο ΝΟ Καλαμάτας, προπονείται με τη ΝΕΠ): 4η στα 50μ. ελεύθερο (29.08) και 3η στα 50μ. ύπτιο (33.58).
Αλέξανδρος Δημογιάννης: 1ος στα 50μ. ελεύθερο (25.71) 2ος στα 100μ. ελεύθερο (55.79), 3ος στα 200μ. ελεύθερο (2.06.63) και 2ος στα 50μ. πεταλούδα (28.17).
Νεφέλη Δρακοπούλου: 1η στα 50μ. ελεύθερο (27.72), 2η στα 100μ. ελεύθερο (1.02.21), 3η στα 50μ. ύπτιο (33.87) και 1η στα 50μ. πεταλούδα (29.67).
Ντίνος Κυριαζής: 2ος στα 50μ. ύπτιο (29.63), 2ος στα 100μ. ύπτιο (1.04.50), 1ος στα 200μ. ύπτιο (2.19.62) και 4ος στα 200μ. Μ.Α. (2.30.18).
Θάνος Ζαφειρόπουλος: 1ος στα 200μ. ελεύθερο (1.58.75), 1ος στα 400μ. ελεύθερο (4.17.00), 1ος στα 800μ. ελεύθερο (9.06.03) και 1ος στα 50μ. πεταλούδα (26.97).
Μαρίσα Ρακιντζή: 6η στα 50μ. ελεύθερο (29.53), 4η στα 100μ. ελεύθερο (1.03.47), 3η στα 200μ. ελεύθερο (2.22.58) και 6η στα 50μ. πεταλούδα (32.64).
Γιάννης Βαρβασαινίτης: 5ος στα 50μ. ελεύθερο (28.14), 1ος στα 100μ. πεταλούδα (1.05.92), 3ος στα 200μ. πεταλούδα (2.26.72) και 6ος στα 200μ. Μ.Α. (2.36.34).
Βάσσος Κωνσταντόπουλος: 5ος στα 50μ. πρόσθιο (36.57), 3ος στα 100μ. πρόσθιο (1.17.83) και 2ος στα 200μ. πρόσθιο (2.50.76).
Αννα Διαμαντή: 5η στα 100μ. ελεύθερο (1.04.25), 1η στα 50μ. ύπτιο (33.39), 2η στα 100μ. ύπτιο (1.13.33) και 3η στα 200μ. Μ.Α. (2.38.19).
Ελένη Σκούτα: 30.89 στα 50μ. ελεύθερο, 1η στα 100μ. πεταλούδα (1.16.50), 2η στα 200μ. πεταλούδα (3.14.01) και 7η στα 50μ. πεταλούδα (33.75).
Αναστασία Φωτεινοπούλου: 4η στα 50μ. πρόσθιο (40.92), 3η στα 100μ. πρόσθιο (1.28.38) και 3η στα 200μ. πρόσθιο (3.11.55).
Κώστας Γιαννακόπουλος: 32.14 στα 50μ. ελεύθερο, 8ος στα 100μ. ελεύθερο (1.13.06) και 36.10 στα 50μ. πεταλούδα (36.10).
Ελένη Γιαννακοπούλου: 31.08 στα 50μ. ελεύθερο, 7η στα 100μ. ελεύθερο (1.08.75), 8η στα 50μ. πεταλούδα (34.99) και 4η στα 200μ. ελεύθερο (2.34.29).
Ελλάς Χρηστοπούλου: 7η στα 50μ. πρόσθιο (43.84), 7η στα 100μ. πρόσθιο (1.39.90) και 6η στα 200μ. πρόσθιο (3.35.47).
ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ
4x50μ. Μικτή Ομαδική: 1η θέση (2.00.00).
4x50μ. Ελεύθερο: 1η θέση (1.48.34).
Προπονητής: Σταύρος Νταλαχάνης



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [17:35:37]