Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 20:43      6°-15° Πάτρα
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η ΝΕΠ με πολυπληθή συμμετοχή στο «Κύπελλο Ανοιξης»

Η ΝΕΠ με πολυπληθή συμμετοχή στο «Κύπελλο Ανοιξης»



Στο κολυμβητικό μίντινγκ «Κύπελλο Ανοιξης 2015» που διοργανώνει ο ΝΟΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» στη μνήμη του Νίκου Ζαχαρόπουλου θα συμμετάσχει η ΝΕΠ με πολυπληθή εκπροσώπηση (76 αθλητές και αθλήτριες συν 3 κολυμβητές άλλων συλλόγων που προέρχονται από τα «δελφίνια» και προπονούνται με τη ΝΕΠ). Αναλυτικά οι συμμετοχές:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 Αδαμαντία Προκοπίου 1994 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ
2 Αναστασία Καραμήτου 1995 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. 200 ΥΠΤ.
3 Παναγιώτης Μποσγανάς (Ολυμπιακός) 1996 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΥΠΤ. 50 ΕΛΕΥΘ. 200 Μ.Α.
4 Φίλιππος Τσιφοπανόπουλος (Ηλυσιακός) 1998 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
5 Ράνια Μάργαρη (ΝΟ Καλαμάτας) 1998 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ.
6 Αλέξανδρος Δημογιάννης 1999 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
7 Νεφέλη Δρακοπούλου 2000 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 50 ΠΕΤ.
8 Κωνσταντίνος Κυριαζής 2000 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. 200 ΥΠΤ. 200 Μ.Α.
9 Θάνος Ζαφειρόπουλος 2000 200 ΕΛΕΥΘ. 400 ΕΛΕΥΘ. 800 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
10 Μαρίσα Ρακιντζή 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
11 Γιάννης Βαρβασαινίτης 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΠΕΤ. 200 ΠΕΤ. 200 Μ.Α.
12 Βάσσος Κωνσταντόπουλος 2001 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
13 Αννα Διαμαντή 2001 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. 200 Μ.Α.
14 Ελένη Σκούτα 2001 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΠΕΤ. 200 ΠΕΤ. 50 ΠΕΤ.
15 Αναστασία Φωτεινοπούλου 2001 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
16 Κώστας Γιαννακόπουλος 2002 50 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
17 Ελένη Γιαννακοπούλου 2002 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
18 Ελλάς Χρηστοπούλου 2002 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 Αθανασία Διαμαντή 2003 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 100 ΥΠΤ.
2 Κώστας Ζαμπλάρας 2003 50 ΕΛΕΥΘ. 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ.
3 Μαρία Ζαφειράκη 2003 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 200 ΥΠΤ.
4 Χρήστος Καπογιαννόπουλος 2003 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. 200 ΥΠΤ. 5 Αιμίλιος Κωνσταντόπουλος 2003 50 ΠΕΤ. 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
6 Δημήτρης Μαρίνης 2003 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. 200 ΥΠΤ.
7 Κώστας Σκούτας 2003 50 ΠΕΤ. 100 ΠΕΤ. 200 Μ.Α.
8 Αλέξανδρος Σταθόπουλος 2003 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣΘ.
9 Μαρία Τογαντζή 2003 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
10 Αγγελος Βαρβασαινίτης 2004 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ. 200 Μ.Α.
11 Γερασίμος Βαρβατσούλης 2004 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ.
12 Ελενα Γιαννακοπούλου 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. 200 Μ.Α.
13 Σταύρος Διαμαντόπουλος 2004 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
14 Σοφία Κανναβού 2004 50 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ.
15 Χρυσάνθη Μαρίνη 2004 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. 200 Μ.Α.
16 Χρήστος Σίλλα 2004 200 ΥΠΤ 50 ΠΕΤ. 100 ΠΕΤ.
17 Αριστέα Φωτεινόπουλου 2004 50 ΠΡΟΣ 100 ΠΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ
18 Μαργαρίτα Γαλάνη 2005 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
19 Κώστας Γεωργακάκης 2005 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
20 Βασίλης Δημορρηγόπουλος 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. Χ
21 Γεωργία Ζαφειράκη 2005 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. Χ
22 Βικτωρία Καπογιαννοπούλου 2005 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ. Χ
23 Ανδρόνικος Κωνσταντόπουλος 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. Χ
24 Νίκος Μπάζιος 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 200 ΕΛΕΥΘ. Χ
25 Νίκη Μπούσιου 2005 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ Χ
26 Μαρία Παπαγιαννοπούλου 2005 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
27 Διονύσης Πασσάς 2005 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
28 Νίκος Πλέσσας 2005 200 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ. Χ
29 Παναγιώτης Ρουμελιώτης 2005 50 ΥΠΤ. 100 ΥΠΤ. Χ
30 Κωνσταντίνος Σταθόπουλος 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ Χ
31 Χριστίνα Φλουσκούνη 2005 100 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ Χ
32 Ευαγγελία Αναστασοπούλου 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
33 Θεοδώρα Αποστολοπούλου 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ. Χ
34 Γεράσιμος Βαλλιανάτος 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ Χ
35 Παναγιώτης Βανταράκης 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
36 Νίκος Βαρβατσούλης 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
37 Παναγιώτα Γιαννακοπούλου 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
38 Σπύρος Γκοτσόπουλος 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
39 Χαράλ. Δαγρές 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
40 Παντελεήμων Κοτζαμπάσης 2006 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
41 Ειρήνη Μαραγκού 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
42 Αικατερίνη Μαρίνη 2006 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
43 Αθανάσιος Μπουρόπουλος 2006 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
44 Νίκος Τσαγρής 2006 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΕΤ. Χ
45 Ραφαέλλα Φωτεινοπούλου 2006 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
46 Δήμητρα Χρηστοπούλου 2006 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ
1 Φίλιππος Βανταράκης 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
2 Ευστάθιος Γεωργακάκης 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
3 Χριστίνα Γεωργαντοπούλου 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
4 Αλέξανδρος Διαμαντόπουλος 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
5 Βασιλική Ελευθεριάδη 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
6 Δήμητρα Θανοπούλου 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
7 Πέτρος Καούρης 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΠΡΟΣ Χ
8 Αργυρώ Λιβαθυνού 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
9 Νίκη Μπατιστάτου 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
10 Ηλίας Μπούσιος 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
11 Αποστολία Σκούτα 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
12 Ευγενία Σολάκη 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
13 Αριστείδης Σταθόπουλος 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
14 Δήμητρα Τζίφα 2007 50 ΥΠΤ. 50 ΠΡΟΣ Χ
15 Α. Τσιπης 2007 50 ΕΛΕΥΘ. 50 ΥΠΤ. Χ
Προπονητές είναι οι Σταύρος Νταλαχάνης (αγωνιστική ομάδα), Μαριάννα Δημητροπούλου, Λίνα Μαστροπάσκουα (προαγωνιστική ομάδα) και Ντεϊάνα Γεωργάκα (Επίλεκτοι).




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση


 


 

 

 


Πελοπόννησος
 
 

 



Τελευταία [20:43:10]