Τετάρτη 23 Μαΐου 08:38      15°-31° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η ΝΕΠ με πολυπληθή συμμετοχή στο «Κύπελλο Ανοιξης»

Η ΝΕΠ με πολυπληθή συμμετοχή στο «Κύπελλο Ανοιξης»



Στο κολυμβητικό μίντινγκ «Κύπελλο Ανοιξης 2015» που διοργανώνει ο ΝΟΠ στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός» στη μνήμη του Νίκου Ζαχαρόπουλου θα συμμετάσχει η ΝΕΠ με πολυπληθή εκπροσώπηση (76 αθλητές και αθλήτριες συν 3 κολυμβητές άλλων συλλόγων που προέρχονται από τα «δελφίνια» και προπονούνται με τη ΝΕΠ). Αναλυτικά οι συμμετοχές:
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 Αδαμαντία Προκοπίου      1994      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ             
2 Αναστασία Καραμήτου      1995      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      200 ΥΠΤ.
3 Παναγιώτης Μποσγανάς (Ολυμπιακός)      1996      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΥΠΤ.      50 ΕΛΕΥΘ.      200 Μ.Α.
4 Φίλιππος Τσιφοπανόπουλος (Ηλυσιακός)      1998      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
5 Ράνια Μάργαρη (ΝΟ Καλαμάτας)      1998      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.
6 Αλέξανδρος Δημογιάννης      1999      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.
7 Νεφέλη Δρακοπούλου      2000      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.      50 ΠΕΤ.
8 Κωνσταντίνος Κυριαζής      2000      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      200 ΥΠΤ.      200 Μ.Α.
9 Θάνος Ζαφειρόπουλος      2000      200 ΕΛΕΥΘ.      400 ΕΛΕΥΘ.      800 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.
10 Μαρίσα Ρακιντζή      2001      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.
11 Γιάννης Βαρβασαινίτης      2001      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΠΕΤ.      200 ΠΕΤ.      200 Μ.Α.
12 Βάσσος Κωνσταντόπουλος      2001      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
13 Αννα Διαμαντή      2001      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       100 ΥΠΤ.      200 Μ.Α.
14 Ελένη Σκούτα      2001      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΠΕΤ.      200 ΠΕΤ.      50 ΠΕΤ.
15 Αναστασία Φωτεινοπούλου      2001      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
16 Κώστας Γιαννακόπουλος      2002      50 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      
17 Ελένη Γιαννακοπούλου      2002      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      
18 Ελλάς Χρηστοπούλου      2002      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1 Αθανασία Διαμαντή      2003      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      100 ΥΠΤ.      
2 Κώστας Ζαμπλάρας      2003      50 ΕΛΕΥΘ.      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      
3 Μαρία Ζαφειράκη      2003      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       200 ΥΠΤ.      
4 Χρήστος Καπογιαννόπουλος      2003      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      200 ΥΠΤ. 5 Αιμίλιος Κωνσταντόπουλος      2003      50 ΠΕΤ.      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
6 Δημήτρης Μαρίνης      2003      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      200 ΥΠΤ.      
7 Κώστας Σκούτας      2003      50 ΠΕΤ.      100 ΠΕΤ.      200 Μ.Α.      
8 Αλέξανδρος Σταθόπουλος      2003      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣΘ.      
9 Μαρία Τογαντζή      2003      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
10 Αγγελος Βαρβασαινίτης      2004      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      200 Μ.Α.
11 Γερασίμος Βαρβατσούλης      2004      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       100 ΥΠΤ.      
12 Ελενα Γιαννακοπούλου      2004      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      200 Μ.Α.      
13 Σταύρος Διαμαντόπουλος      2004      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
14 Σοφία Κανναβού      2004      50 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      
15 Χρυσάνθη Μαρίνη      2004      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       200 Μ.Α.      
16 Χρήστος Σίλλα      2004      200 ΥΠΤ      50 ΠΕΤ.      100 ΠΕΤ.      
17 Αριστέα Φωτεινόπουλου      2004      50 ΠΡΟΣ      100 ΠΡΟΣ      200 ΠΡΟΣΘ      
18 Μαργαρίτα Γαλάνη      2005      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
19 Κώστας Γεωργακάκης      2005      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
20 Βασίλης Δημορρηγόπουλος      2005      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      Χ      
21 Γεωργία Ζαφειράκη      2005      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      Χ      
22 Βικτωρία Καπογιαννοπούλου      2005      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      Χ
23 Ανδρόνικος Κωνσταντόπουλος      2005      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      Χ      
24 Νίκος Μπάζιος      2005      100 ΕΛΕΥΘ.      200 ΕΛΕΥΘ.      Χ      
25 Νίκη Μπούσιου      2005      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
26 Μαρία Παπαγιαννοπούλου      2005      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
27 Διονύσης Πασσάς      2005      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
28 Νίκος Πλέσσας      2005      200 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      Χ      
29 Παναγιώτης Ρουμελιώτης      2005      50 ΥΠΤ.      100 ΥΠΤ.      Χ
30 Κωνσταντίνος Σταθόπουλος      2005      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
31 Χριστίνα Φλουσκούνη      2005      100 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
32 Ευαγγελία Αναστασοπούλου      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ
33 Θεοδώρα Αποστολοπούλου      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      Χ
34 Γεράσιμος Βαλλιανάτος      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
35 Παναγιώτης Βανταράκης      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
36 Νίκος Βαρβατσούλης      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
37 Παναγιώτα Γιαννακοπούλου      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ
38 Σπύρος Γκοτσόπουλος      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
39 Χαράλ. Δαγρές      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
40 Παντελεήμων Κοτζαμπάσης      2006      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
41 Ειρήνη Μαραγκού      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
42 Αικατερίνη Μαρίνη      2006      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
43 Αθανάσιος Μπουρόπουλος      2006      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
44 Νίκος Τσαγρής      2006      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΕΤ.      Χ      
45 Ραφαέλλα Φωτεινοπούλου      2006      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
46 Δήμητρα Χρηστοπούλου      2006      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ
1 Φίλιππος Βανταράκης      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
2 Ευστάθιος Γεωργακάκης      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
3 Χριστίνα Γεωργαντοπούλου      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ
4 Αλέξανδρος Διαμαντόπουλος      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ
5 Βασιλική Ελευθεριάδη      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
6 Δήμητρα Θανοπούλου      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
7 Πέτρος Καούρης      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
8 Αργυρώ Λιβαθυνού      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
9 Νίκη Μπατιστάτου      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
10 Ηλίας Μπούσιος      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
11 Αποστολία Σκούτα      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ      
12 Ευγενία Σολάκη      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
13 Αριστείδης Σταθόπουλος      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
14 Δήμητρα Τζίφα      2007      50 ΥΠΤ.      50 ΠΡΟΣ      Χ      
15 Α. Τσιπης      2007      50 ΕΛΕΥΘ.      50 ΥΠΤ.       Χ
Προπονητές είναι οι Σταύρος Νταλαχάνης (αγωνιστική ομάδα), Μαριάννα Δημητροπούλου, Λίνα Μαστροπάσκουα (προαγωνιστική ομάδα) και Ντεϊάνα Γεωργάκα (Επίλεκτοι).



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση












Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [08:38:36]